Siber zorbalığa maruz bırakılan Aslı Bekiroğlu'ndan açıklama: Zor bir dönem geçirdim

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının 'hack'lenmesinin ve özel fotoğraflarının internete sızdırılmasının ardından, yaşadığı süreçle ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Siber zorbalığa maruz bırakılan Aslı Bekiroğlu'ndan açıklama: Zor bir dönem geçirdim

Siber zorbalığa maruz bırakılan oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının hacklenmesinin ve fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla ilgili "Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Aslı Bekiroğlu, katıldığı bir lansmanda konuya ilişkin açıklama yaptı. Bekiroğlu şunları söyledi:

"Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı.

Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum."

NE OLMUŞTU?

Aslı Bekiroğlu’nun, iCloud hesabı hacklenmiş, birçok fotoğrafı ve videosu internete sızdırılmıştı. Bekiroğlu, Google ve diğer sosyal medya hesaplarında en çok arananlar listesine girmişti.

Bekiroğlu, görüntüleri yayanlar ve hakarete varan yorumlarda bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Bekiroğlu, kendisine destek olan herkese teşekkür ettiği Instagram paylaşımında, davanın da tek tek kişiler tespit edilerek açıldığını belirtmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin