Show TV'de üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi?

Ciner Medya Grubu’na bağlı televizyon kanalı Show TV’de üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Atama kararı, Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan tarafından çalışanlara duyuruldu.

Google Haberlere Abone ol
Show TV'de üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi?

Türkiye'nin ilk özel televizyon kanallarından Show TV’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Resmi atama sonrası yeni Show TV Genel Yayın Yönetmeni Aynur Demirtaş oldu.

Bir dönem Show TV'de yönetmenlik ve Drama Direktörlüğü görevlerinde de bulunan Demirtaş'la ilgili atama kararı Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan tarafından çalışanlara duyuruldu.

AYNUR DEMİRTAŞ KİMDİR?

1989 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olan Demirtaş meslek hayatına Hodri Meydan (TRT) haber programında başladı. Ardından (Show Tv) programlarında yönetmenlik görevine 5 yıl devam etti. Kariyerine yapım şirketlerinde dizi projelerinde, Genel Koordinatörlük, Senaryo Yazarlığı ve Proje Tasarım görevlerini üstlenerek devam eden Demirtaş daha sonra Program ve Dramalar Müdürlüğü görevleri ile çeşitli televizyon kanallarında çalışmalarını sürdürdü.

Demirtaş, en son Show Tv’de Drama Direktörlüğü görevinin ardından, 2014 yılında O3 Medya yapım şirketinde Proje Tasarım ve Geliştirme Direktörlüğü göreviyle çalıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin