Show TV dizisinde değişiklikler! Müjde Ar veda etti, yeni oyuncular katıldı

Kanalda ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda değişikliklere gidildi.

Google Haberlere Abone ol
Show TV dizisinde değişiklikler! Müjde Ar veda etti, yeni oyuncular katıldı

Başrollerini Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu ve İrem Altuğ'un paylaştığı 'Aşk Ekmek Hayaller'in oyuncu kadrosuna yeni oyuncular katılırken başrol oyuncusu Müjde Ar, diziye veda etti. 

 

Barış Hacıhan, Furkan Andıç, Deniz Baysal, Ayça Eren gibi oyunculuk tecrübesi olan isimlere dizide bu hafta 2 genç oyuncu daha eşlik edecek. 2013 Miss Supranational Güzellik Yarışması Dünya 3.'sü Leya Köse ile Miss Turkey 2012 finalisti Elif Merve Çolak 'Aşk Ekmek Hayaller'in bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde yer alacak.

 

MÜJDE AR'A TEŞEKKÜR

 

Yapımı ANS Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen 'Aşk Ekmek Hayaller' dizisinde 4 bölüm başrolde oyunayan Müjde Ar, "Uzun bir aradan sonra bir dizide yer almamın tek nedeni, hem yakın dostum Abdullah Oğuz'un yeni projesine destek vermek hem de bugün artık en iyi oyunculuğun konuk oyunculuk olduğuna inanmam" dedi.Dizide Değirmencioğlu Ailesi'nin annesi rolü ile başrolde yer alan ve Berna Laçin'in oynadığı Leyla karakterinin gazabına uğrayarak bir kaza sonucu hayata veda eden Kerime Hanım'ın diziye vedasından sonra ANS Prodüksiyon da "4 bölüm boyunca Kerime Hanım'a hayat veren büyük oyuncu Müjde Ar'a sonsuz teşekkürler" tweet'i ile Müjde Ar'a teşekkür etti. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin