Şeyma Subaşı karantina günlerini anlattı

Sevgilisiyle İtalya'dan döndükten sonra 14 gün kuralına uymayan ünlü isim Şeyma Subaşı, coronavirüs tehlikesine karşı karantinada kaldı. Ünlü isim, 12 gündür içinde bulunduğu karantina günlerini anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Şeyma Subaşı karantina günlerini anlattı

Sevgilisiyle yurt dışından geldikten sonra 14 kuralına uymayan Şeyma Subaşı, tepkilerin ardından coronavirüs testi yaptırmış sonuçları negatif çıkmıştı. Hastanede karantina alınmayan çift, evlerinden çıkmama koşuluyla taburcu edilmişti.

Şeyma Subaşı karantina günlerini şöyle anlattı:

"Günaydın arkadaşlar! Bugün karantinadaki 12. günüm... Ve buradan bir kere daha paylaşmak istedim... Lütfen 14 gün tamamlandı deyip kendimizi dışarıya atmayalım. 2 hafta öncesine kadar bunun ne kadar ciddi olduğunu fark etmeyen bendim biliyorum (bu konuyu bu aksam ya da yarın canlı yayın yaparak detaylı anlatmayı düşünüyorum) ama bana inanın; bunları bütün kalbimle söylüyorum...Bizim sağduyulu olmamız ile bu kötü günler sona erecek! Hayat normale döndüğünde kızımla, ailemle, arkadaşlarımla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Size tavsiyem her zaman iyiye odaklanmaya çalışmak... Bu süreci en verimli şekilde geçirmeye çalışalım ve hayata karşı farkındalığımız artıralım.Eminim bu kötü günler yakında hükümetimizin başarılı yönetimi ve halkımızın sağduyusu ile sona erecek. Hiçbir şeyin sizi düşürmesine izin vermeyin ve inanmaya devam edin..."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin