Seyhan Soylu gitti, yerine Gökay Kalaycıoğlu geldi. Al Sana Haber'de görev değişimi

Flash TV'den ayrıldıktan sonra YouTube üzerinden programlarını yapmaya devam eden Al Sana Haber ekibinde çok önemli bir değişiklik yaşandı. Programın moderatörü Seyhan Soylu, 1 aylığına koltuğunu Gökay Kalaycıoğlu'na bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Seyhan Soylu gitti, yerine Gökay Kalaycıoğlu geldi. Al Sana Haber'de görev değişimi

Flash TV'den kavgalı gürültülü ayrılan Sisi lakaplı Seylan Soylu moderatörlüğündeki Al Sana Haber'de görev değişimi yaşandı.

YouTube üzerinden programlarına devam eden Al Sana Haber'i bir aylığına Gökay Kalaycıoğlu sunacak.

Seyhan Soylu 7 ay önce köpeği Pulim’ in kakasına basarak geçirdiği kazadan sonra kalbinin üstündeki kaburgası kırılmıştı. Daha sonra kırık kaburga sol göğsündeki silikonu patlattı.

7 ay önce olması gereken ameliyatı erteleyen Seyhan Soylu yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle geçireceği ağır bir dizi operasyon için programına 1 aylığına doktoru Hayati Akbaş’ın zorlamasıyla ara vermek zorunda kalınca yerini ünlü sunucu Gökay Kalaycıoğlu’ na bıraktı.

Dün canlı yayın başladıktan sonra stüdyoya Gökay Kalaycıoğlu ile birlikte gelen Seyhan Soylu, masada bulunan Nurcan Sabur, Pınar Eliçe, Başak Çokan, Tayyar Işıksaçan ve Nihat Doğan ve izleyicilerin huzurunda anlaşma imzaladılar.

Geçtiğimiz programlarda yaptığı açıklamalarda yaşadığı sağlık problemlerinden sıkça bahseden Seyhan Soylu, Nisan ayında gerçekleşecek operasyonu ile ilgili de izleyicisini bilgilendirmişti.

Bugün stüdyoda tüm yorumcularla tek tek vedalaşan Soylu; “Kırık kaburgam silikonumu patlattı. Hem kaburgamı hem de silikonları yenilemem gerek. Patlak lastikle yola devam edilmez. Olur ya ağır bir ameliyat olacağım. Masadan kalkamazsam bana hayatınızdan ayırdığınız vakit için hem basın mensuplarına, hem de izleyicilerim hakkını helal etsin. Bir süreliğine Al Sana Haber'de yokum" dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin