Sevinç Erbulak'tan 'iyilik' çağrısı

İzmit Belediyesi’nin Kardeş Eller projesine ünlü tiyatro oyuncusu Sevinç Erbulak’tan destek çağrısı geldi. Sevinç Erbulak "Dünyada iyilikten üstün bir güç yoktur" diyerek projeye destek olmaya çağırdı.

Google Haberlere Abone ol
Sevinç Erbulak'tan 'iyilik' çağrısı

Geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi 2021 Yılı Kültür ve Sanat Sezonu açılış töreninin sunuculuğunu üstlenen Sevinç Erbulak, lansmanın ardından İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğünde İzmit’te yapılan çalışmalar ile ilgili temaslarını sürdürdü.

Kardeş Eller projesinden etkilendiğini ifade eden ünlü oyuncu Erbulak, yardımsever vatandaşlar ile ihtiyaç sahiplerini bir araya getirecek olan bu kampanya için kameralar karşısına geçti.

Sevinç Erbulak, proje ile ilgili duygularını şu şekilde ifade etti: "İzmit’te çok güzel bir iyilik hareketi başladı. İzmit Belediyesi, Kardeş Eller adında bir platform kurdu. Bu platformun amacı: zor günlerde ihtiyacı olan ailelere destek olmak. Projenin Türkiye çapında bilinmesi bence çok önemli. Bu ülkede yaşayan bir kişi olarak bunu ben de çok önemsiyorum. Dünyada iyilikten üstün bir güç yoktur. Biz yardımlaşma kültürü olan bir ülkenin fertleriyiz. Bu projeyi hep birlikte büyütelim."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin