Sevgili Geçmiş dizisinden ilk kareler paylaşıldı!

Star'ın yeni dizisi Sevgili Geçmiş, yakında izleyiciyle . buluşacak.

Google Haberlere Abone ol
Sevgili Geçmiş dizisinden ilk kareler paylaşıldı!

İzmir'de çekimlerine başlanan, iddialı kadrosuyla dikkat çeken Sevgili Geçmiş, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor."Sevgili Geçmiş dizisinden kareler" Galerisine Göz AtYapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı 'Sevgili Geçmiş' yakında Star ekranlarında olacak.

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır!Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan 'Sevgili Geçmiş' üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.'Sevgili Geçmiş'in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda  Aydın Bulut oturuyor.

Sevgili Geçmiş'in konusuBirbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin