Sevda Demirel, Hande Ataizi'ne tokat atmıştı... Arto skandalın iç yüzünü anlattı!

Sunucu Arto, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' adlı programının bu haftaki konuğu oldu. 22 yıl önce Türk magazin tarihine damga vuran Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlatan Arto "Aslında o tokat bana atılacaktı" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Sevda Demirel, Hande Ataizi'ne tokat atmıştı... Arto skandalın iç yüzünü anlattı!

22 yıl önce canlı yayında tartıştığı Hande Ataizi’ne “Ne dedin sen?” diyerek tokat atan Sevda Demirel, magazin tarihine geçmişti… Bu olaya anbean şahitlik eden Arto, Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programına katıldı ve o tokadın perde arkasını anlattı!

Arto, şunları söyledi:

* Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel… Bunların üçü de salak! Neden salak biliyor musun? Bunlar hiçbir şeyden yaralanamadılar ben yararlandım. 16 ana haber gezdim. Kanal kanal geziyordum. Bir anda milyonlar beni tanıdı. Birisi dayak yediğiyle, biri dayak attığıyla öbürü de ayırdığıyla kaldı.

* Bu bir bant yayınıydı. Hande Ataizi sen salak mısın, bunu nasıl yayınlatırsın? Senin bittiğin gündü o iş…

* Ben yayın sonrası odaya geldim. ‘Reytingler yaşasın, bunu yayınlamalıyız. Hemen devam etmeliyiz’ dedim. Düşündüler ‘evet devam edelim’ dediler.

'ASLINDA BANA ATILACAKTI'

* Aslında orada asıl olay bana dayak attırmaktı. Orada başka bir üçkağıt vardı. Sevda Demirel’e o tokatı muhtemelen bana attırmak istiyorlardı. Ben o kadar fırlamayım ki ikisini birbirine düşürdüm. Onlar tartışırken araya girip ortalığı karıştırdım.

* Bizim küheylan Sevda Demirel kalktı, bir tokat attı böyle bir tokat Yunanistan’da bile duyulmuştur. Öyle bir ses çıktı ki, kanım dondu ve çekildi. Böyle bir şey olamaz korkunç bir şeydi. Fakat ben ve yapımcıların güzel manipülasyonuyla bütün her yerde yayınlandı ve sızdırıldı.

* O işte Hande Ataizi’nin sonu oldu. ‘Ne dedin sen’ sözleri fenomen oldu. O görüntüleri yayınlatmak Hande’nin verdiği en yanlış karardı.

Programı izlemek için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin