Serkay Tütüncü Acun Ilıcalı'ya çok bozuldu, etiketleyip paylaştı: Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım

Acun Ilıcalı'nın 'Survivor'a keşke almasaydım' dediğiniz kimse var mı, sorusuna verdiği 'Birkaç kansız çıktı' yanıtı üzerine Acun'un bahsettiği kişi olduğu iddia edilen oyuncu Serkay Tütüncü, Ilıcalı'yı etiketleyerek bir paylaşım yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Serkay Tütüncü Acun Ilıcalı'ya çok bozuldu, etiketleyip paylaştı: Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Nur Tuğba Namlı'nın sorularını yanıtladı. YouTube programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Survivor'a keşke almasaydım' dediğiniz kimse var mı?" sorusuna verdiği cevapla gündeme bomba gibi düştü.

Ilıcalı, "Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor'ı soruyorlar Survivor'ı bana sormayın' diyor.

Ben de aradım 'Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?' dedim. 'Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş.' dedi. 'Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın' dedim.

Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem." cümlelerine yer verdi.

Ilıcalı'nın bahsettiği kişinin şimdilerde Kirli Sepeti dizisinde rol alan Serkay Tütüncü olduğu sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

SERKAY TÜTÜNCÜ'DEN YANIT GELDİ

Son dakika haberine göre bir süre sonra Serkay Tütüncü sessizliğini bozarak "Acun Ilıcalı"ya etiketleyip Instagram'dan bir hikâye paylaştı.

"Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun, kanal sahibisin falan. Senin programına gelip varını yoğunu koyan yarışmacına kansız diyorsun. Ne kadar ayıp yaptığın. Kansız değilim Acun abi, çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim. Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum, nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin. Para bendeyi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim. Bilseydim o kadarını, emin ol kabul etmezdim. (Bunu da telefonda sana söylemiştim)

Ama yine dinlememişsin belli ki. Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için. Ben hiçbir zaman onlardan olmadım kusuruma bakmayacaksın. Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum, elemelere geldim, seçildim ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti. Kariyerimi Allstar şampiyonluğu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten. Survivor ile ilgili detaylara girmeyeyim bence iyice canınız sıkılmasın. Hadi eyvallah."

Serkay Tütüncü Acun Ilıcalı'ya çok bozuldu, etiketleyip paylaştı: Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin