Serhat Kılıç'ın 'Mavzer' heyecanı

Yönetmen ve senarist Fatih Özcan'ın ilk uzun merajlı filmi 'Mavzer' 26. Saraybosna Film Festivali'nde önceki gün seyirciyle buluştu. Serhat Kılıç'ın başrolünde oynadığı film Saraybosna'da büyük ödül için yarışıyor.

Google Haberlere Abone ol
Serhat Kılıç'ın 'Mavzer' heyecanı

Serhat Kılıç'ın başrolünde oynadığı, eksi 20 derecede kar üzerinde çekilen 'Mavzer' filmi Saraybosna'da büyük ödül için yarışıyor.

Yönetmen ve senarist Fatih Özcan'ın ilk uzun merajlı filmi 'Mavzer' 26. Saraybosna Film Festivali'nde önceki gün seyirciyle buluştu. Salgın nedeniyle online düzenlenen galada gösterim festivalin resmi internet sitesinde yapıldı. 'Mavzer' ana kategoride 'Andromeda Galaxy', 'Otto The Barbarian', 'The Island Within', 'All The Pretty Little Horses', 'Digger', 'Exile' ve 'Mare' filmleriyle yarışıyor ödül için yarışıyor.

Serhat Kılıç'ın 'Mavzer' heyecanı

Usta oyuncu Serhat Kılıç, Niğde'de Demirkazık Dağı’nda, kar üstünde ve eksi 20 derecede çekilen 'Mavzer'in başrolünü Ozan Çelik ile paylaştı.

Film, koyunlarını kurtlardan korumak için bir mavzer satın almaya çalışan Veysi'nin, oğlu Mustafa ve kardeşleriyle yaşadıklarını konu ediniyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin