Serenay Sarıkaya aşkı Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım ortaklığını bitirdi!

Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi NuLook Production’un sahibi Muzaffer Yıldırım ile yeni aşkı Cem Yılmaz'ın ortaklığı sona erdi. Yıldırım ve Yılmaz, yıllardır gişe rekorları kıran filmlere imza atmışlardı.

Google Haberlere Abone ol
Serenay Sarıkaya aşkı Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım ortaklığını bitirdi!

SinemaPort’tan Özcan Beylan’ın haberine göre; ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım ile yıllardır gişe rekorları kıran filmlere imza atan Cem Yılmaz ortaklığı, Sarıkaya yüzünden sona erdi.

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan ve durumu kabullenemeyen Cem Yılmaz, Muzaffer Yıldırım ile ortaklığını bitirdi.

Edinilen bilgilere göre; Cem Yılmaz’ın Muzaffer Yıldırım ile artık görüşmediği ve tüm ticari çalışmalarını durdurduğu yönünde...

MUZAFFER YILDIRIM’IN HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ

2 Kara Komik film projeleri ile milyonlarca lira zarara uğrayan Muzaffer Yıldırım bu zararı Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisini sinemaya taşıyarak kurtarmayı planlıyordu. Sürpriz aşk Muzaffer Yıldırım’ın planlarını suya düşürdü…

Muzaffer Yıldırım kimdir?

Cinemaximum sinemaları ve Mars Dağıtım’ın eski sahibi, adını bu iki şirketi Koreli CGV şirketine yüksek rakamlarla satış yapması ile duyurdu. Piyasa değerinin üzerinde bir rakama Koreli CGV Grubuna satışını yapmıştı. Şuanda da Bebek Otel’in işletmesini yapıyor. En son Eltiler Savaşı filmini yaptı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin