Seren Serengil, "seni üzeni üzerim" diyerek Erbil-Sayan kavgasına dahil oldu...

Seda Sayan'ın Mehmet Ali Erbil'i tecavüzcü olarak suçlamasından sonra kavgaya dahil olan Seren Serengil, Seda Sayan'ı geçmişte "zenginlere kadın ayarlamakla" suçladı. Elinde tape'ler olduğunu iddia etti...

Google Haberlere Abone ol
Seren Serengil, "seni üzeni üzerim" diyerek Erbil-Sayan kavgasına dahil oldu...

Mehmet Ali Erbil, dün sosyal medya hesabından Seda Sayan'ı hedef aldı ve ‘Geçmişi kirli’ ifadelerini kullanarak kavganın fitilini ateşledi. Erbil'e cevap veren Sayan ise "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" ifadelerini kullanınca ortalık iyice karıştı. Eski dostlar arasında başlayan gerilime dahil olan Seren Serengil ile zehir zemberek ifadeler kullandı.

“BİR LAF DAHA EDERLERSE…”

Seda Sayan'ın tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayan Mehmet Ali Erbil'i savunan Seren Serengil, Sayan'ın geçmişiyle ilgili birtakım iddialarda bulundu.

Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım" diye yazdı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin