Serdar Ortaç'tan eşinin bir Arap şeyhinin oğluyla birlikte olduğu iddialarına yanıt!

Chloe'nin, bir Arap şeyhinin oğluyla birlikte olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Google Haberlere Abone ol
Serdar Ortaç'tan eşinin bir Arap şeyhinin oğluyla birlikte olduğu iddialarına yanıt!

Miami'ye giden Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan'ın, bir Arap şeyhinin oğluyla birlikte olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ortaç, iddialar üzerine sessizliğini bozdu.Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan'ın iş için gittiği Miami'de Arap şeyhlerinden birinin oğluyla birlikte olduğu iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Posta'nın haberine göre; Konuyla ilgili ne diyeceği merak konusu olan Serdar Ortaç, sonunda suskunluğunu bozdu.

Eşinin Arap şeyhiyle yemek yediği iddialarını doğrulayan Serdar Ortaç, "Amerika'da bir sürü dostumuz var. O dostlardan birkaç tanesiyle de yemeğe çıkıyor kadın. Yemeği de mi yasaklayayım kadına? Yemek yerken de 20-25 kişilik masada millet görüyor. Oradaki Türkler klasik dedikoduyu sevdiği için adamı soruşturuyorlar ve bir Arap şeyhinin oğlu çıkıyor" şeklinde konuştu.

'Böyle bir şey asla yapmaz'Boşanacakları yönündeki dedikodular hakkında da açıklamalarda bulunan popçu, "Ben karımı seviyorum. Onun da beni sevdiğini biliyorum. Böyle bir şey asla yapmaz. Öyle bir kadın değil. Boşanmamızı istiyorlar. Ama boşanmayacağım" dedi.

'Ben hanıma yasak koymam'Son olarak eşinin paylaştığı cesur pozlara da değinen Serdar Ortaç, şu ifadeleri kullandı: "Ben hanıma hiç yasak koymam. Hanıma yasak koymak özgürlüğüne müdahale etmektir."
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin