Seni Çok Bekledim'in 'Zaza'sı: Çok etkilendim

Hakan Ummak yakında Star’da ekrana gelecek Seni Çok Bekledim’de ‘Zaza’ karakteri ile kamera karşısına geçecek. Hakan Ummak, karakteri Zaza’yı ve senaryo ile buluşmasını anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Seni Çok Bekledim'in 'Zaza'sı: Çok etkilendim

Hakan Ummak yakında Star’da ekrana gelecek Seni Çok Bekledim’de ‘Zaza’ karakteri ile kamera karşısına geçecek.

Skala Yapım ve Dnz Film imzalı dizide oyuncu Hakan Ummak, karakteri Zaza’yı ve senaryo ile buluşmasını anlattı.

Oyuncu, “Ben bu iş ile tanıştığımda adı ve hikayesi başkaydı. Dizinin cast direktörü audition için davet etti, rolü ve hikayeyi okuyunca çok etkilendim. Kendimi bu işe ait hissettim. Özcan Abi ile de oturup, konuştuktan sonra da neden ait hissettiğimi anladım. Zaza beni cok etkiledi. Ruhu, tavrı, tepkileri. Ben kendi içinde değişkenleri ve rengi olan rolleri cok seviyorum.” dedi.

Seyirci ile buluşmak için gün sayan Seni Çok Bekledim’in hazırlık aşamasından itibaren tüm ekibin büyük bir tizizlik ve özveri ile çalıştığını anlatan genç oyuncu, herkesin işini severek yaptığını, bunun da diziye olumlu bir şekilde yansıdığını söyledi.Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı, Şahin Altuğ’un yönetmenliğini yaptığı dizinin kadrosunda; Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz ve Damla Makar gibi oyuncular yer alıyor.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin