Selvi'nin 'Rıza Sarraf'ın heykelini dikin' çıkışı, Twitter'da olay oldu!

Abdülkadir Selvi'nin 'Rıza Sarraf' tepkisi, sosyal medyada yankı yarattı.

Google Haberlere Abone ol
Selvi'nin 'Rıza Sarraf'ın heykelini dikin' çıkışı, Twitter'da olay oldu!

Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi'nin bugün kaleme aldığı "Rıza Sarraf'ın heykelini dikin" başlıklı yazısı, sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın gündemine oturdu.Yazısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı bir törende AKP'li iki bakanın Rıza Sarraf'a ödül vernesine tepki gösteren Selvi, AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerinden ders almadığına işaret etti.Selvi yazısının son bölümünde, "Hani seçimlerde verilen mesaj alınmıştı. Mesaj böyle mi alındı? Oldu olacak Rıza Sarraf'ın heykelini dikin, 4 bakanı da seçim afişi yapın olsun bitsin bu iş" sözleriyle ödüle olan tepkisini dile getirdi.Hükümete yakınlığıyla bilinen Selvi'nin bu yazısı, Twitter'da büyük yankı yarattı. Selvi'nin sözlerine çok sayıda yorum yapılırken, Twitter'da açılan #AbdülkadirSelvi hashtag'i yoğun ilgi gördü.Abdülkadir Selvi'nin yazısını okumak için TIKLAYIN...İşte, Selvi'nin 'Sarraf' çıkışına gelen mesajlardan bazıları:  
Abdülkadir Selvi uyan goçççum geldik.


— HMT (@HMT_08) June 24, 2015Abdülkadir Selvi bile şaşkın kim nerden akıl etmişse yandaşların bile ağzı açık ama biliyorlar ki Reza'ya ödül verilmesi siyasi intihar


— A. Sûha Sırdar (@sibgar) June 24, 2015Hayret, rüzgar tersten mi esmeye başladı da Abdülkadir Selvi böyle yazıyor. https://t.co/mwNyzvTRbX


— Mehmet Turunc (@meturunc) June 24, 2015Abdülkadir Selvi De Döndükçe Dönüyor! Ödül Töreninden Dem Vurdu 'Rıza Sarraf’ın heykelini dikin' bu zamana kadar sustun şimdi konuşuyorsun??


— Feyzullah Doğru (@feyzullahdogru) June 24, 2015Akp'lilerin içinde en azından Abdülkadir Selvi gibi Rıza Sarraf'tan rahatsız olan bir grup var. Peki neden bu herifi yargılamıyorsunuz?


— Can Günay (@CanGunay34) June 24, 2015Abdülkadir Selvi Al yazmalım selvi boylum döktürmeye başlamış.Dinleyen yok.Oda taca atılan yazarlardan mı acaba.


— Bay Baykoz (@BayBaykoz) June 24, 2015
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin