Selin Ciğerci'ye canlı yayında cinsel taciz şoku

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin canlı yayın yaptığı sırada kendisine soru sormak için bağlanan bir adam cinsel organını gösterdi. Selin Ciğerci yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Selin Ciğerci'ye canlı yayında cinsel taciz şoku

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, sosyal medyadan canlı yayın yaptığı sırada cinsel tacize uğradı.

Selin Ciğerci'nin canlı yayınına soru sormak için bağlanan bir adam cinsel organını gösterdi. Selin Ciğerci o anları ağlayarak anlattı ve avukatına talimat verdi.

Selin Ciğerci, çirkin taciz için "Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa video ve resim adı ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim herkese örnek olsun böyle pislik sapıklar hala var. Herkesin başına gelebilir lütfen herkes örnek alsın bu yaşadığımı hala şok içindeyim ve sinirliyim" açıklamasını yaptı ve gözyaşları içinde bir video çekti.

Gözyaşlarına engel olamayan Selin Ciğerci şunları söyledi:

"Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Gece annem aradı 'Hayırdır ne oldu?' diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin