Selin Ciğerci'den 6 ay önce boşandığı eski eşi Gökhan Çıra'nın baba olmasına bomba tepki

6 ay önce Selin Ciğerci ile boşanan Gökhan Çıra baba olduğunu duyurarak resmen magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Eski eş Selin Ciğerci'den ise bomba tepki gecikmedi. Gökhan Çıra'nın bebeğinin annesi kim? İşte, magazin gündemine bomba gibi düşen olayın detayları...

Google Haberlere Abone ol
Selin Ciğerci'den 6 ay önce boşandığı eski eşi Gökhan Çıra'nın baba olmasına bomba tepki

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci'nin futbolcu Gökhan Çıra ile birlikteliği çok konuşulmuştu. Ciğerci ve Çıra evliliği iki kere deneyip boşanmıştı. Gökhan Çıra bir röportajında Selin Ciğerci'yi aldattığını da itiraf etmişti. Bugün baba olduğunu duyuran Çıra'ya, Selin Ciğerci'den tepki gecikmedi.

SELİN CİĞERCİ'DEN BOMBA TEPKİ

Gökhan Çıra geçtiğimiz günlerde sevgilisine evlenme teklifi etmiş, yüzüklerin fotoğraflarını paylaşmıştı. Selin Ciğerci ile 6 ay önce boşanan Çıra'nın bugün baba olduğunu duyurması herkesi şoke etti. Duruma Ciğerci de tepkisiz kalmadı. Ünlü sosyal medya fenomeni "Pes" diyerek tepkisini ortaya koymuş oldu.

Selin Ciğerci'den 6 ay önce boşandığı eski eşi Gökhan Çıra'nın baba olmasına bomba tepki - Resim : 2

GÖKHAN ÇIRA'NIN BEBEĞİNİN ANNESİ KİM?

Gökhan Çıra'nın bebeğinin fotoğrafını paylaşmasının ardından annenin kim olduğu merak konusu oldu. Çıra nişanlısının kimliğini de henüz açıklamadı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin