Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirine girdi: Yaktın bizi

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanması sonrası çeşitli isimler hakkında pek çok iddia ortaya atılınca fenomenler hakkında incelemeler başladı. İddiaya göre Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra da bu nedenle birbirine girdi ve Ciğerci eski eşine "Yaktın bizi" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirine girdi: Yaktın bizi

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanması sonrası çeşitli isimler hakkında pek çok iddia ortaya atılınca fenomenler hakkında incelemeler başladı. İddiaya göre Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra da bu nedenle birbirine girdi ve Ciğerci eski eşine "Yaktın bizi" dedi.

Dilan Polat ve Candan kardeşlerin ardından 600'e yakın fenomenin incelendiği açıklandı. Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında da Murat Ağırel'in iddiaları gündemi sarsmıştı.

Ciğerci ve eski kocası hakkında 2. Sayfa'da bir iddia ortaya atıldı. Sisi'nin iddiasına göre; Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirine girdi.

Fenomen Selin Ciğerci eski kocasına "Yaktın bizi bizim başımızı nasıl büyük belaya soktun" diyerek sitem etti.

Ciğerci iddialara göre yakın arkadaşlarına "Markaları her şeye satıp Amerika'ya gidiyorum çok gerildim ne yapacağımı bilemez durumdayım" dedi.

Selin Ciğerci, geçtiğimiz haftalarda hakkındaki iddialara şu sözlerle yanıt vermişti:

"Eğer ki kara para aklamada benim adım varsa bu işe bakan kimse bana müebbet hapis cezası verin derim. 5 sene içerisinde vermiş olduğum vergi 40 milyon TL'den fazla. Hala da vergi borcum var onları da parça parça ödüyorum. Her iş insanının olduğu gibi. Dilan Polat konusunda da eğer böyle bir şey yaptıysa zaten ortaya çıkar dedim. Ben konuştuğumda olaylar buralara kadar gelmemiş kara para aklama olayı yoktu. Zaten varsa hem benim hem onun ortaya çıksın."

KARDEŞİM YAPSA KARAKOLA GÖTÜRÜRÜM

Kardeşim bile yapsa bunu hemen karakola götürürüm. Benim kara para aklama olayıyla ilgili en ufak bir şeyim yok. Kara paranın ne olduğunu da bu olayda öğrendim. Ben böyle şeylerle ilgilenmiyorum, bilmiyorum. Amerika'dan ev alıyorum, evladımla ilgili güzel bir şey yapmaya çalışıyorum. Onun için de 'Amerika'ya kaçıyor' diyorlar. Ya ben niye Amerika'ya kaçayım, kaç kere ülke ülke gezdim ben? Ben gezme sevdam bile yok.

41 tane güzellik şubesi verecektim ama vazgeçtim. 34 şubede durdurdum çünkü bu olanlardan midem bulandı. Şu an işlemede her şey ortaya çıkacak o zaman ne diyecek bu insanlar. Bana atmadıkları iftira kalmadı. Ben artık kendimi her şeyden sıyırdım. Ben doğduğum günden beri mücadele ediyorum. Allah bana yürü ya kulum demedi. Babam beni 'sen yüzünden evin bereketi yok' diyerek kovdu, ben vergi rekortmeni olarak geri döndüm.

"TAKSİM MEYDANI'NDA KENDİMİ ASARIM"

Boşandıktan sonra 'zengin adamlar seni bulur' dediler. Bana kimse gelmedi, kimse de bana bir şey almadı. Ben her şeyimi kendim yaptım. Benim zengin sevgilim falan yok. İstemiyorum da zaten. 5 senede 40 milyon vergi verdim benim de bira bir şeylerim olsun ya. Kara parayla ilgili bir şey varsa beni Taksim Meydanı'na koyun ben orada kendimi asarım. 34 tane şubem var ben onların tanesini 600-700 binden verdim. Onun içinden bana 150 bin TL kalıyor o da hemen bir yerlere gidiyor.

"KİM SUÇLUYSA O HAPSE GİRSİN"

MASAK herkesi inceliyormuş. Ne olur bakıp hemen sonuçlansın. Kim suçluysa o hapse girsin. Kimse savaşı konuşmuyor, herkes bu konuları konuşuyor. Şerefiyle, namusuyla çalışıyorum. Ben 1 yaşında kızım var onun geleceğini kurmaya çalışıyorum. Sinirimden ağlıyorum çünkü günlerdir bana 'sıra sana da gelecek' diyor. Dünyanın en ünlü isimleri beni masaya yatırarak içimi oydular.

TRAVMALARIMA TRAVMA EKLİYORSUNUZ"

Hakkımda birçok şey söylendi ama ortaya bir şey çıkmadı. Travmalarıma travma ekliyorsunuz. Psikolojimi bozdular. Ben şu an inceleniyorum ve ben temize çıktıktan sonra beni konuşmaya devam edin. Benim de hatam çıkabilir ne olduğunu bilmiyorum. Bana kara para aklama ve haram parayla ilgili bir şey çıkarsa kendimi öldürürüm. Bu kadar da net bir insanım."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin