Selçuk Yöntem'den 'Aşk-ı Memnu' açıklaması

Kanal D'nin efsane dizisi 'Aşk- Memnu'da 'Adnan' karakrerine hayat veren usta oyuncu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de objektiflere takıldı. Ünlü isim röportaj vermek istemese de, çekimleri geçtiğimiz ay başlayan ve dijital bir platformda film versiyonu yayınlacak olan 'Aşk-ı Memnu' ile ilgili soruya kayıtsız kalmadı.

Google Haberlere Abone ol
Selçuk Yöntem'den 'Aşk-ı Memnu' açıklaması

Halit Ziya Uşaklıgil’in 1899 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan ‘Aşk-ı Memnu’, 2008-2010 yılları arasında dizi olarak Kanal D’de izleyici karşısına çıkmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor ve Nebahat Çehre, 79 bölüm boyunca performanslarıyla hafızalara kazınmıştı.

Dizisi 13 yıl önce final yapmasına rağmen hâlâ konuşulan Aşk-ı Memnu'nun, şimdi de dijital bir platformda sinema filmi olarak ekrana geleceği duyurulmuştu.

‘Bihter’i Farah Zeynep Abdullah'ın, ‘Behlül’ü Boran Kuzum'un, 'Firdevs'i Hande Ataizi'nin, 'Adnan'ı Osman Sonat'ın canlandıracağı açıklanmıştı.

Selçuk Yöntem'den 'Aşk-ı Memnu' açıklaması

'DİZİ YAPSALARDI HATA EDERLERDİ'

Efsane dizide Firdevs Yöreoğlu'nu oynayan Nebahat Çehre, geçtiğimiz aylarda konuyla ilgili Posta gazetesinden Suna Ayıldız'a konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hande biraz genç sanki ama kesinlikle olur. Giyim, kuşam ve oyunculuk açısından rolün hakkını çok iyi verir. Doğru bir karar. Farah’ı da başarılı buluyorum. Eğer dizi yapsalardı, hata ederlerdi."

'NE GÜZEL DÜŞÜNMÜŞLER'

Önceki akşam Kuruçeşme'de kameralara yansıyan usta oyuncu, 'Aşk-ı Memnu'nun tekrardan çekilmesi hakkındaki sorulara; "Ne güzel düşünmüşler. Olabilir" demekle yetindi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin