Seksenler dizisi ekranlara mı dönüyor?

Birol Güven, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Seksenler dizisi ekranlara mı dönüyor?

Geçtiğimiz sezonlara damga vuran ve fenomen haline gelen Seksenler dizisinin senaristi ve yapımcısı Birol Güven flaş bir açıklama yaptı. Güven, dizinin devam edeceğini hayranlarına müjdeledi.Seksenler dizisi 2012'de TRT 1'de yayınlanmaya başlamış ve beş sezon boyunca ilgiyle izlenmişti. Halen tekrar bölümleriyle ekranda olan dizi 2017'de final yaparak ekrana veda etmişti. Seksenler final yapsa da dizinin sıkı takipçileri bu projeyi yeniden ekranlarda görmek istediklerini dile getiriyordu.Seksenler dizisiyle ilgili müjdeli haberi dizinin yapımcısı Birol Güven verdi.Birol Güven, Seksenler ile ilgili olarak Twitter'dan paylaştığı mesajında, "Bana en çok sorulan soru; 'Seksenler devam edecek mi?' Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında...." ifadelerini kullandı.
Bana en çok sorulan soru; " Seksenler devam edecek mi ?Evet devam edecek inşallah.Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında....


— Birol Güven (@birolguven) 19 Nisan 2019


2012-2017 seneleri arasında yayınlanan ve Seksenler döneminin aile yapısındaki ve toplum üzerindeki etkilerini ele alan sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Özlem Türkad, Yasemin Conka ve Ceyhun Fersoy gibi sevilen isimler yer alıyordu. 228 bölüm yayınlanan Seksenler dizisinin yayınlanacağı kanal ve yeni oyuncularının kimler olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin