Seks fantezisi ölümle sonuçlandı. Böyle ilişki ne görüldü ne de duyuldu

Dünyanın en ilginç seks yaralanmalarını haberleştiren New York Daily News, birbirinden ilginç seks kazalarını tek tek sıraladı. Okuyunca şok geçireceğiniz seks yaralanmalarının büyük bir kısmı hastanede son buldu. İşte o kazalardan bir kaçı...

Google Haberlere Abone ol
Seks fantezisi ölümle sonuçlandı. Böyle ilişki ne görüldü ne de duyuldu

New York Daily News’in raporuna göre her hafta bir hastane, en az 2 tane vahşi sekse bağlı yaralanma olayına tanık oluyor.

İşte bu raporlara dayanarak yaşanmış en sert 10 seks yaralanması:

Aşk öpücüğü felçle sonuçlandı – Yeni Zelanda

40’lı yaşlarındaki Yeni Zelandalı çift için işler biraz beklemedikleri şekilde gelişti. Ocak 2011’de karısını boynundan ısırmak isteyen kocanın bu hareketi, yoğun bir kan pıhtılaşmasına ve bu kanın kalbe giderek kadının sol kolunun felç olmasına sebebiyet verdi. Aceleyle hastaneye gittiler ve doktoru Teddy Wu pıhtılaşmanın sebebinin aşk ısırığı olduğunu doğruladı.

Unutulmaz öpücük – Çin

Aralık 2008’de genç bir Çinli çift öpüşürken dudakları kilitlendi ve oluşan basınç sebebiyle kadının kulak zarı çatladı. Yerel gazete China Daily’nin yazdığına göre doktorlar insanları öpüşme konusunda dikkatli davranmalarını önerdi. Ayrıca kadının duyma yetisini birkaç ay içinde yeniden kazanacağını açıkladılar.

Penis büyütme girişimi - Rusya

40’lı yaşlarının sonlarındaki Rus Grigory Toporov, son demlerini yaşayan evliliğini kurtarabilmek için penisini uzatmaya karar verdi. Anlaşılan o ki karısı küçük penisini sorun ediyordu bu yüzden o da penisini büyütmek için protez penis taktırdı. Eve dönüp karısını memnun etmeyi uman adam, eyleminin ortasında cinsel bir felakete sebebiyet verdi, protez koptu ve çiftin tatmin olma umutları tamamen yerle bir oldu. Karısı bu olaydan kısa süre sonra kocasının yatak odasındaki zayıf performansından bıktığını söyleyerek boşanma davasını açtı.

İş kazası? - Avustralya

Avustralyalı bir kadın iş için gittiği bir gezide otel odasında sevişiyordu. Ancak bu vahşi sevişme tavana asılı cam avizenin ilişki esnasında kadının üzerine düşmesine neden oldu. Kafasına çarpan lamba kadının yüzünde ve ağzında yaralanmaya yol açtı. Sonrasında olanlar daha garipti. Çünkü kadın otel sahipleri yerine çalıştığı şirkete dava açmayı tercih etti. Mahkemede kaza iş gezisinde meydana geldiği için bunun onların sorumluluğunda olduğunu söyleyerek suçladı.

Neydi ne oldu- İngiltere

24 yaşındaki İngiliz bir kadın, ‘ısrarcı genital uyarılma bozukluğu’ ndan şikayetçiydi. İngiliz gazetesinin haberine göre Amanda Knowles, Nintendo Wii Fit tahtası üzerinde oynarken tahtanın üzerine düştü. Düşünce yanlış yerdeki bir siniri büküldü ve ondan sonra en ufak bir titreşimde (telefon titreşimi gibi) tahrik olmaya başladı. Bunun tedavisi olmadığını söyleyen kadın, sorunu derin derin nefes alarak kontrol etmeye çalıştığını belirtti. 

Anlam verilemeyen zevk- Amerika

Amerika’da 20 yaşındaki bir genç adam, rektumundaki yabancı bir cisim nedeniyle tıbbi yardıma ihtiyaç duydu. Olay, Dr. Peter J. Stephens ve Dr. Mark L. Taff’ın yazdığı bir Adli Tıp Patoloji raporunda yer aldı. Rapora göre hasta ve partneri, betonu karıştırarak bir huni yardımıyla arkadan adamın içine dökmüştü. Sonuç; 275 gram ağırlığındaki beton parçası ayık ve sağlıklı görünen hastanın içine yerleşmişti ve parça alındıktan bir gün sonra hasta taburcu edildi.

Karısını öldürdü- Amerika

Amerika Pennsylvania’lı 29 yaşındaki Kirsten Taylor, elektrik akımına kapılarak feci şekilde can verdi. Öldüğü gece kocası,  kadının göğüs uçlarına elektrik veren kıskaçlar takıp gücü açıp kapıyordu. Taylor’un kocası yıllardır bu tarz şeyler denediklerini ve o geceye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını açıkladı.

Seks fantezisi ölümle sonuçlandı. Böyle ilişki ne görüldü ne de duyuldu

Kama Sutra denemesi – Rusya

Kama Sutra pozisyonlarını açıklayan bir kitap alan 50’li yaşlarındaki Rus çift, farklı bir şey deneme hevesiyle yatak odalarına çekildi. Kitabı bir süre karıştırdıktan sonra şezlong pozisyonu da denilen indrani pozisyonunu denemeye karar verdiler. Kadın bacaklarını gergin bir şekilde yukarı, erkeğin koltukaltına kadar kaldırmayı başardı ancak o sırada bir kas spazmı geçirerek bir santim bile kıpırdayamayacak halde kocasıyla beraber o şekilde kaldı. Bir saatten daha uzun bir süre kendilerini kurtarmaya çalışan çift sonunda ambulansı aramak zorunda kaldı. Ambulans görevlisi “Onlara bakıp gülmekten kendimizi alamadık. Hiç de genç olmayan iki aşık, öyle karışık bir pozisyondaydı ki…” diye açıklıyordu.

Bıçakla oyun olmaz- Kanada

Winnipeg Universitesi’ne giden 25 yaşındaki Catherine McCoubrey’in erkek arkadaşı kızın, göğsüne kalp şekli kazımasını istedi. Nazik bir Kanadalı olan McCoubrey bu isteği kabul etti. Ancak kız bıçakla kalbi kazırken yanlışlıkla biraz derin kesti ve bıçak adamın kalbini deldi.

Ucuz atlattı- Amerika

Bir Amerikalı adam penisine sıkışan penis yüzüğü nedeniyle biraz sıkıntılı anlar yaşadı. 20 santimlik çelik yüzük sıkıştıktan sonra adam tıbbi yardım için hastaneye gitmek zorunda kaldı. Ürolog Dr Jordan Moskoff, yüzüğü kesti ancak öncesinde adama penisinin de gerekirse kesilebileceğine dair bir feragat kağıdı imzalattı. Ama her şey yolunda gitti ve adam kurtuldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin