Sedat Peker'in 15 Temmuz'la ilgili açıklamalarından sonra, Nihal Olçok'tan Peker'e flaş bir çağrı geldi...

15 Temmuz gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'un kaybeden acılı eş ve anne Nihal Olçok, Sedat Peker'e "Lokasyon gönder, ben hemen gelirim" diyerek flaş bir çağrıda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Sedat Peker'in 15 Temmuz'la ilgili açıklamalarından sonra, Nihal Olçok'tan Peker'e flaş bir çağrı geldi...

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in açıklamalarının ardından tartışmalarda yeni bir gelişme yaşandı.

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip şehit olan Nihal Olçok sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Nihal Olçok, Sedat Peker’in “Bu kişilere karşı bir soruşturma yapılamazken bizler 15 Temmuz şehitlerimizin ruhlarının mutlu olduğuna gerçekten inanabilir miyiz? Şehitlerimiz bu vatan için öldüler, bu haramiler milleti soysun diye değil” paylaşımına şu yanıtı verdi:

“@sedat_peker, hadi gel birlikte ruhlarını huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım,ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin