Seda Akgül, cesur pozlarını paylaşıp meydan okudu!

Ünlü sunucu, fotoşop eleştirilerine cesur paylaşımlarıyla yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Seda Akgül, cesur pozlarını paylaşıp meydan okudu!

Fotoğraflarında fotoşop olduğu için eleştirilen ünlü sunucu Seda Akgül'den cesur pozlar... Akgül, paylaştığı fotoğraflarla eleştirilere meydan okudu.Sunucu Seda Akgül, sosyal medya hesabından tatilde arkadaşı ile çekilmiş bir fotoğrafını yayınlamış ve olay olmuştu. Hatta durum ortaya çıkınca da "Arkadaşımla yıllar sonra kavuşmuşuz. O fotoğrafların ikisinde de photoshop var. Espri olsun diye yaptık" demişti.

Ev halini paylaştıYaptığı her paylaşımla olay olmayı başarıyor sunucu Seda Akgül. En son bu fotoğrafı paylaşmış ve arkadaşı aynı fotoğrafı paylaşınca photoshop yaptığı ortaya çıkmıştı. Ancak Akgül bu iddiaları hiç kabul etmedi.

Baktı eleştiriler duracak gibi değil ve kimse ona inanmıyor. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden süper mini elbisesiyle ev halini paylaştı.

Yapılan eleştirilere yanıt niteliğinde bu pozları sosyal medyaya damga vuran Akgül şu yorumu yaptı:"Hepinizin merak ettiği, biz genç iken gönül dostlarımızın sevdiği baris_nalbantoglu çekti bu fotoyu. Hadi fotoşop yok, makyaj yok!!!! Ne diyeceksiniz? Çirkin, yaşlı, deli... Mutluyum... O kadar!!!!!"Akgül'ün bu paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Hepinizin merak ettiği , biz genç iken gönül dostlarımızın sevdiği @baris_nalbantoglu çekti bu fotoyu  Hadi foto shop yok, makyaj yok!!!! Ne diycenizzz???? Çirkin , yaşlı, deli, ..,,, Mutluyum ..., O kadar!!!!!Seda Akgül (@sedaakgul)'in paylaştığı bir gönderi (23 Şub, 2019, 8:30öö PST)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin