Şebnem Ferah'tan Özlem Tekin tepkisi: Yeter!

Yeşim Salkım, katıldığı televizyon programında Şebnem Ferah'ın Özlem Tekin'in önünü kestiğini iddia etmişti. Şebnem Ferah iddialara tepki gösterdi ve 'yeter' dedi.

Google Haberlere Abone ol
Şebnem Ferah'tan Özlem Tekin tepkisi: Yeter!

Jülide Ateş'in Haber Global ekranlarında sunduğu 40 programına katılan Yeşim Salkım, Şebnem Ferah hakkında çok konuşulacak iddialarda bulunmuştu. Şebnem Ferah'ın Özlem Tekin'in önünü kestiğini iddia eden Yeşim Salkım'ın bu iddiasının ardından Şebnem Ferah 'yeter' dedi.

Şebnem Ferah konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Çok sabırlıyımdır, toleranslıyımdır ama yeter. Tatlı canınız nasıl istiyorsa beni öyle biliniz lütfen. Müziğin kendisi ve şarkı söylemek benim için hep yeterli oldu. Budur yani... Teşekkurler. Saygılar. Sevgiler.

Neyse, ben işime döneyim... Belli mi olur, belki torpil falan da bulurum."

Şebnem Ferah'tan Özlem Tekin tepkisi: Yeter!

YEŞİM SALKIM NE DEMİŞTİ?

Yeşim Salkım katıldığı programda Şebnem Ferah, Sezen Aksu ve Özlem Tekin sorusuna “Benim birebir yaşadığım ve gördüğüm bir şey değil bu. Ama o dönem Hakan Uzan’la evliydim ve Kral Tv’de kimin şarkısı dönüyor, kimin şarkısı dönmüyor çok iyi biliyordum. Raks diye bir grup vardı, Raks’da da Şebnem gitar çalıyordu, Özlem Tekin çok popülerken, Şebnem Ferah çıktı. Bir anda Şebnem’in daha Raks’da gözde olduğu haberi geldi. Birileri vasıtasıyla geldi. Ben bunları bir gece yatıp, sabah kalkıp söylemiyorum. Ben yanımda konuşulan ve müzik dünyasını elinde tutan insanların söylemlerini duyarak söylüyorum. Özlem Tekin kadar başarılı bir kadının bir anda ortadan yok olmasını bence herkesin sorgulaması gerekiyor. Niçin Özlem Tekin yok da Şebnem Ferah var?” demişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin