Saftirik sevenlere müjde: Saftirik Greg’in Günlüğü-Tam İsabet raflarda

Yazar ve illüstratör Jeff Kinney’nin kahramanı Saftirik Greg’in hem çocukları hem de yetişkinleri eğlendiren maceraları devam ediyor! Dünya genelinde milyonlarca satan serinin  yeni kitabı Saftirik Greg’in Günlüğü-Tam İsabet raflardaki yerini aldı.

Google Haberlere Abone ol
Saftirik sevenlere müjde: Saftirik Greg’in Günlüğü-Tam İsabet raflarda

Epsilon, yayımlandığı 50’den fazla ülkede satış rekorları kıran Saftirik Greg'in Günlüğü serisinin kitaplarını, tüm dünyayla aynı zamanda Türkiye’deki okurlarla buluşturmaya devam ediyor.

Jeff Kinney'in yazdığı ve resimlediği serinin her kitabında okurları kahkahalara boğan yepyeni maceralar yer alıyor. 

Serinin en yeni kitabı Saftirik Greg’in Günlüğü-Tam İsabet!’te, okulda yapılan spor seçmelerinde büyük hüsrana uğrayan Greg, spor kariyerinin henüz başlamadan bittiğini düşünüyor.

Fakat annesinin ısrarlarına dayanamayıp spora bir şans daha vermeye karar veriyor ve basketbola yazılıyor. Seçmeleri kötü geçen Greg, artık bir takıma girme şansının olmadığını düşünse de kasabanın en kötü takımında forma giymeye hak kazanıyor.

Greg ve takım arkadaşlarının bu sezon boyunca tek maç kazanması dahi olası değil gibi. Ama söz konusu spor olunca her şey mümkün... Bakalım, topu bir kere eline geçiren Greg bu şansı nasıl değerlendirecek?

Jeff Kinney’nin yazıp resimlediği serinin 16. kitabı Saftirik Greg’in Günlüğü-Tam İsabet!, Epsilon logosuyla satışa çıktı.

JEFF KINNEY HAKKINDA

New York Times çoksatanlar listesinin bir numaralı yazarı, Jeff Kinney Nickelodeon Kids’ Choice Ödülleri’nde favori kitap seçildi. Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 İsmi” listesinde yer aldı. Çocukluğu Washington, D.C’de geçen yazar, New England’a taşındı. Şu anda eşiyle birlikte An Unlikely Story dükkânını yönetiyorlar.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin