'Sadece kasları değil egosu da şişmiş!'

Hürriyet Magazin Konseyi, haftanın öne çıkan olaylarını değerlendi.

Google Haberlere Abone ol
'Sadece kasları değil egosu da şişmiş!'

Kelebek yazarları Cengiz SemercioğluÖmür Gedik ve Onur Baştürk'ten oluşan Hürriyet Magazin Konseyi, geride kalan haftanın en çok konuşulan olaylarını yorumladılar.Sadece kasları değil egosu da şişmiş!Can Yaman, “Demet Özdemir’le ben gelmiş geçmiş en uyumlu çiftlerden biriyiz” dedi. Kamera arkasında öyle olabilir, peki seyirci olarak bakarsak Can-Demet ikilisine “en uyumlu çiftlerden” diyebilir miyiz? Magazin Konseyi ekranın gelmiş geçmiş en uyumlu 5 çiftini seçti.Onur Baştürk: Hiç uyumlu değillerdi diyeceğim ve yine Can Yaman hayranları alınacak ve bir de menajeri tarafından aranmaya maruz kalacağım. Ben almayayım! Ama benim en uyumlu TV çiftlerim şunlar:1. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ: “Aşk-ı Memnu”daki kavuşamayan halleri hâlâ reyting rekoru kırıyor. Bence kimyaları en çok tutan TV çifti.

2. Meryem Uzerli-Halit Ergenç: İkisinin de ilgi çekici karizması vardı ve çok uyumlulardı.

3. Özcan Deniz-Nurgül Yeşilçay: “Asmalı Konak”ı ve o büyük aşkı kim unutabilir?

4. Barış Arduç- Elçin Sangu: Hâlâ bu ikili neden bir araya gelip yeniden bir dizide oynamıyor ki?

5. Miray Daner-Boran Kuzum: Hilal ve Leon olarak birbirlerine çok yakışmışlardı...Ömür Gedik: “Gelmiş geçmiş en uyumlu çift biziz” cümlesi içinde “en” barındırdığı için fazlasıyla iddialı. Üstelik insana “kime göre, neye göre” de dedirtiyor. Can ve Demet kendilerini en uyumlu çift olarak görseler de dizi ve dizi çiftleri savaşında herkese göre farklı sırada yer alıyor olabilirler. En uyumlu dizi çiftleri arasında benim favorilerim ise şöyle;1. Bergüzar Korel-Halit Ergenç

2. Neslihan Atagül-Burak Özçivit

3. Elçin Sangu-Barış Arduç

4. Nurgül Yeşilçay-Özcan Deniz

5. Pınar Altuğ-Tamer KaradağlıCengiz Semercioğlu: Can Yaman, Roma’da hayranlarının fazla gazına geldi anlaşılan, yüksek uçuşa geçmiş. Gelmiş geçmiş diyerek hem kendi kuşağına hem de kendinden öncekilere haksızlık yapıyor. Televizyon tarihini kendinle başlatma Can... Senden önce kimler vardı kimler, bu seyircinin unutamadığı. Alt tarafı bir yaz dizisiyle kendini TV tarihine yazdırmaya kalkana gülerler. Can, “Erkenci Kuş”la sadece kaslarını değil egosunu da şişirmiş...1. Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ (Aşk-ı Memnu)

2. Türkan Şoray-Şener Şen (İkinci Bahar)

3. Nurgül Yeşilçay-Özcan Deniz (Asmalı Konak)

4. Meryem Uzerli-Halit Ergenç (Muhteşem Yüzyıl)

5. Perran Kutman-Şevket Altuğ (Perihan Abla)Yazının devamını okumak için TIKLAYIN


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin