Sadakatsiz 40. Bölüm yayınlandı: Sadakatsiz 40. Bölüm Kanal D izleme linki

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisi, geçtiğimiz sezondan bu yana büyük ilgi görüyor. İkinci sezonu ile bu dönem yayın hayatına giren Sadakatsiz, her bölümü ile yayınlandığı günün en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başarıyor. Yabancı bir diziden uyarlanan Sadakatsiz, dün akşam 40. Bölümü ile ekranlara geldi. Peki, Sadakatsiz 40. Bölümde ne oluyor? İşte izleme linki!

Google Haberlere Abone ol
Sadakatsiz 40. Bölüm yayınlandı: Sadakatsiz 40. Bölüm Kanal D izleme linki

Kanal D’nin sevilen yapımı Sadakatsiz, her Çarşamba Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Güçlü kadrosu ve farklı konusu ile her bölüm izleyiciden beğeni toplayan Sadakatsiz dizisinin son bölümünde; Asya, Aras ile ilişkisini noktalamasının ardından onunla olan tüm bağını da koparıyor. Bu arada Derin, Volkan’ın bu durum nedeniyle Asya’ya yaklaşmasına katlanamıyor. Aras ise Leyla’yı da alarak Tekirdağ’a gitmeye karar veriyor. İşte Sadakatsiz 40. Bölüm izleme linki!
 
SADAKATSİZ 39. BÖLÜM ÖZET

Aras'ın evli olduğunu ve her şeyi hatırladığını öğrenen Asya, yeni bir plan için harekete geçiyor!

Volkan, Aras'ın evli olduğunu öğrenince onunla ilgili detaylı bir araştırma yapmaya soyunur ve onun çarpıcı geçmişi ile yüz yüze kalır.

Aras'la ilgili gerçeği öğrenen Asya ise onunla yüzleşmeye hazırdır.

SADAKATSİZ 40. BÖLÜM ÖZET

Aras'ın gidişinin ardından Asya için tekrar dönüşü gündeme bomba gibi düşüyor!

Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonra tüm ipler bir anda kopar.

Derin ise Volkan’ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz.

Aras ile karşılaşması bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacakken, Aras Leyla'yı da alıp Tekirdağ’dan gitmeye karar verir.

Sadakatsiz 40. Bölüm FULL İZLE

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin