Sabancı Ailesi'nin veliahtının olaylı gecesi! VIP odada kavga

Ali Sabancı’nın oğlu Emrecan Sabancı'nın Kuruçeşme’deki lüks bir eğlence mekanında bir koruma görevlisiyle kavga ettiği öne sürüldü. Sabancı, karakolda ifade verdi.

Google Haberlere Abone ol
Sabancı Ailesi'nin veliahtının olaylı gecesi! VIP odada kavga

Sabancı Ailesi'nin veliahtı, Ali Sabancı'nın oğlu Emrecan Sabancı, geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme'de bir mekana gitti.

Sabah'ın haberine göre; mekanda tuvalet sırası bekleyen Sabancı, bir VIP odaya girdi. VIP'de eğlenen kimliği belirsiz şahsın koruması olan polis memuru, genç adamı odadan çıkması için uyardığında ise taraflar arasında tartışma çıktı. Olay bir süre sonra arbedeye dönüştü.

KARAKOLDA İFADE VERDİ

Koruma görevlisi, polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri duruma müdahale etmek isterken, Sabancı kendisini ihbar eden polis memuruna mukavemet gösterdi. Bu sırada Sabancı, polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Tehditlerine devam eden Sabancı karakola götürüldü.

İfadesine başvurulan genç adam, polislerin kendisine müdahale ettiği sırada dirseğiyle boynuna bastırdıklarını, nefessiz kaldığını ileri sürdü. Polis memurları ise sinirli ve alkollü olduğunu iddia ettikleri Sabancı'nın tehdit ve hakaret ederek kendilerine fiziki müdahale etmeye çalıştığını ileri sürdü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin