Sabah'ın haber koordinatöründen tepki çeken şehit tweeti

Şehitlerle ilgili sözleri tepki çekti.

Google Haberlere Abone ol
Sabah'ın haber koordinatöründen tepki çeken şehit tweeti

Sabah gazetesi haber koordinatörü Şaban Arslan'ın Twitter adresinden denizde boğulan vatandaşlarla ilgili yaptığı paylaşımda şehit olan askerlerle kıyaslama yapması tepki çekti.Arslan; önce 'Abartmakta üstümüze yok. Son 3 ayda yüzmek için girdikleri dere, gölet yada denizde boğulan gençlerin sayısı terörden şehit olanlar fazla. Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında Türkiye genelinde tam 218 kişi boğularak ölmüş' tweetini attı.Arslan, gelen tepkiler üzerine tweetini sildi ve dikkatsizliğe vurgu yapmak isterken yanlış bir ifade kullandığını söyledi.Art niyetli olmadığını ifade eden Arslan ayrıca; paylaşımını haber yapan medya organlarına da tepki gösterdi.
insanların canlarını kaybetmelerine neden dikkatsizliğine vurgu yapmak için kullandığım yanlış bir ifade birileri tarafından çarpıtılıyor.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015


 
Son sözüm şudur: dikkatsizce yazdığım mesajla anlatmak istediğim kesinlikle art niyetli kişilerin bel altı saldırılarındaki gibi değildir.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015Benim bu konulardaki tavrım son derece nettir. Eski twitlerime bakarak benim tavrım konusunda fikir edinebilirsiniz.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015Malum adreslerden yönetiliyor saldırılar... Karşı, t24, aktifhaber...Yarası olanlar yani, şerefsizlik yapanlar. t24'ün kim olduğu anlaşıldı.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015"Kana kan intikam" tamtamlarıyla üstüme saldıranların gerçek niyetinin vatan sevgisi olmadığı belli. Bizi başkalarıyla karıştırmayın bir de.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015Kimse, vatan sevgimizi ve şehitler konusundaki hassasiyetimizi sınamaya cüret etmesin.


— Saban Arslan (@sabanarslan) 22 Ağustos 2015
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin