Sabah'a ağır eleştiriler yönelten Cem Yılmaz'a gazeteden cevap var!

Gazetenin okur temsilcisi, komedyene ne cevap verdi?

Google Haberlere Abone ol
Sabah'a ağır eleştiriler yönelten Cem Yılmaz'a gazeteden cevap var!

Sabah'ın Günaydın ekinde Özkan Uğur'la ilgili bir haberin başlığına itiraz eden Cem Yılmaz'ın 'edepsiz ve çirkin' nitelemelerine cevap gecikmedi.Sabah Gazetesi Okur Temsilcisi İbrahim Altay, bugünkü köşesinde Yılmaz'ın sözlerine böyle cevap verdi:"Günaydın'ın başlığı edepsiz ve çirkin mi?Gazetecilik de mizah gibi ciddi bir iştir. Bir düşünceyi ya da duyguyu anlatmanın en doğru yolunu bulmayı gerektirir. Bu yollardan biri de ironidir.

Cem Yılmaz adlı okurumuz Günaydın ekimizin 25 Ekim 2013 tarihli manşetine itiraz etmiş. Twitter hesabından şöyle demiş:

"Kanseri yenmişmiş, para lazımmışmış, beyin lazım kalp lazım bence. Teşekkürler Sabah.""Sabah Gazetesi'nin Özkan Abim'le ilgili yaptığı haber çok edepsiz olmuş. Bu bir espri mi bu ne kabalık"

Orijinalliği bozulmasın diye imla hatalarını düzeltmedim.Sayın Yılmaz'ın 'edepsiz' bulduğu haberin başlığı şu: Kanseri Yendi, Şimdi Sıra Parasızlıkta. Spotu şöyle: "Kanserle savaşını kazanan Özkan Uğur, işbaşı yapıyor. Cem Yılmaz'ın yeni projesinde oynayacak olan Uğur; film çekebilmek için para arayan züğürt sinemacı rolünde..."Evet, Cem Yılmaz adlı okurumuzun kim olduğunu anladınız. Ve itirazı aslında haberin tamamına değil, sadece başlığına. Bir sonraki 'tweet'inde bu başlığı ayrıca 'çirkin' olarak nitelemiş."Köşe yazısının tamamını okumak için tıklayınız. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin