Sabah yazarından arkadaşını vuran spikere: Şimdi nasıl nutuk çekecek?

Flash TV spikeri Gökhan Taşkın, arkadaşını ayağından vurmuştu.

Google Haberlere Abone ol
Sabah yazarından arkadaşını vuran spikere: Şimdi nasıl nutuk çekecek?

Flas TV'nin ünlü haber spikeri Gökhan Taşkın, Beyoğlu'nda arkadaşını ayağından silahla vurmuştu. Gözaltına alınan Taşkın, arkadaşının şikayetçi olmaması üzerine serbest kalmıştı. Sabah yazarı Mevlüt Tezel, bu olayı köşesine taşıdı.Mevlüt TEZEL / SABAHŞimdi nasıl nutuk çekecek?Bu da oldu!

Ana haber bültenini sunduktan sonra iş çıkışı arkadaşlarıyla Beyoğlu'na eğlenmeye giden Flash TV spikeri Gökhan Taşkın, mekan çıkışında birlikte eğlendiği arkadaşını silahıyla topuğundan vurdu.

Gözaltına alınan Taşkın ifadesinde "Sarhoştum, kazayla oldu" dedi.

Arkadaşı da şikayetçi olmayınca Taşkın, tutuklanmaktan kurtuldu.

Bir arkadaşını vurmayan haber spikeri eksikti, o da oldu. Gökhan Taşkın, kendisinin yaşadığı benzer olaylara, haberini sunarken tepkisini gösteren, maganda kurşununa en sert tepki veren spikerlerden biriydi. Sunduğu haberlerde bireysel silahlanmadaki artışı eleştiren, maganda kurşunu sıkanları yerin dibine sokan Taşkın, sık sık mesaj vermesi ve çektiği nutuklarla da ünlüydü.

Arkadaşını silahla vurduktan sonra nasıl mesaj verecek, nasıl nutuk çekecek doğrusu çok merak ediyorum.

Öte yandan Taşkın, canlı yayında ezber bozan hareketleriyle de meşhur. Canlı yayında kendi haberini sunup özür de dileyebilir; bekleyip göreceğiz.Yazının devamını BURADAN okuyabilirsiniz.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin