Rus polisinden FOX'un canlı yayınına müdahale!

FOX Haber ekibinin Moskova'dan yaptığı canlı yayına Rus polisi engel oldu. İsmail Küçükkaya'nın programına Moskova'dan bağlanan Tülay Ünal Öçten'in canlı yayını sırasında bakın neler yaşandı?

Google Haberlere Abone ol
Rus polisinden FOX'un canlı yayınına müdahale!

Rusya'daki Putin - Erdoğan görüşmesini takip eden FOX Haber Ankara Temsilcisi Tülay Ünal Öçten, sabah İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programında Moskova'dan canlı yayın yaptı.

İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtlayan Tülay Ünal Öçten, Rus polisinin kameranın önüne geçerek müdahale etmesi nedeniyle canlı yayını bitirmek zorunda kaldı.

Tülay Ünal Öçten, canlı yayındaki zor anlara rağmen son ana kadar İsmail Küçükkaya'ya tarihi görüşme öncesi yaşananları anlatmaya devam etti. Ancak, Rus polisi Tülay Ünal Öçten konuşurken kameranın önüne geçti.

CANLI YAYINA ENGEL OLDU

Öçten'in Küçükkaya'ya son olarak, "Yayınımızı bitirelim, çünkü bizim için gün uzun, daha sonra da yayın yapmak istiyoruz" dediği duyuldu.

İsmail Küçükkaya ise yayının ardından, "Ne kadar güçlü olursanız olun, petrolünüz olsun, doğalgazınız olsun asıl önemli olan ne kadar demokrasinizin güçlü olduğudur" diyerek Rus polisine tepki gösterdi.

İşte, o anlar;

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin