Robinson Crusoe ve Cuma'nın film serüveninden ilk teaser!

Eylül ayında vizyona girmesi planlanan filmin ilk teaserı yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
Robinson Crusoe ve Cuma'nın film serüveninden ilk teaser!

Çizgi roman okurlarının 17 yıldır mizah dergilerinden takip ettiği 'Robinson Crusoe & Cuma' filminin teaserı yayınlandı. Teaser yarından itibaren sinema salonlarında da gösterilmeye başlayacak.

 

Yapımcılığını Film Bahçesi'nin üstlendiği, serinin yazarı ve çizeri Gürcan Yurt'un senaristliğini ve yönetmenliğin yaptığı filmde Robinson Crusoe karakterini Serhat Kılıç, Cuma'yı ise John Nyambi canlandırıyor. Issız adadaki serüvene dahil olan Viktor ve kızları rollerine ise Beyti Engin, Damla Debre ve Ebru Yücel isimleri hayat veriyor. Küba'da 6 hafta boyunca gerçekleşen çekimlerde ayrıca Robinson'un İngiltere'deki gençlik anılarının anlatıldığı sahnelerde sürpriz isimler de seyirciyle buluşacak.

 

Film için, yaşadığı ülke Malawi'den çekimlerden 6 ay önce Türkiye'ye getirilerek, Cuma'yı canlandıran Jhon Nyambi'ye Türkçe eğitimi ve oyunculuk dersleri verildi. Serhat Kılıç'ın canlandırdığı Robinson ve Beyti Engin'in canlandırdığı Viktor karakterlerinin saçları protez olarak, Amerika'da Holywood yıldızlarının hair stylist uzmanlarına yaptırıldı.

 

Mekanları, kostümleri ve hikayesi ile çizgi romanlardaki atmosferi birebir perdeye yansıtan film 4 Eylül'de izleyiciyle buluşacak.  "Robinson Crusoe ve Cuma'nın film serüveninden ilk teaser!" Galerisine Göz At

  


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin