Rıza Kocaoğlu’nun yeni ve eski sevgilisi arkadaş çıktı!

Son olarak “Çukur” dizisinde Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu, yeni sevgilisi Zeynep Bastık ile geçen ay kameralara takılmıştı.

Google Haberlere Abone ol
Rıza Kocaoğlu’nun yeni ve eski sevgilisi arkadaş çıktı!

Oyuncu Burak Deniz’in doğum günü partisinde Rıza Kocaoğlu ile yönetmen Uluç Bayraktar’a oyuncu Semiha Bezek ve şarkıcı Zeynep Bastık eşlik etmiş, geceye katılanlar Zeynep Bastık ile Rıza Kocaoğlu’nun gece boyu sarmaş dolaş, dudak dudağa eğlendiği bilgisini dışarı sızdırmıştı. Çıkışta ise Rıza Kocaoğlu’yla Zeynep Bastık’ın aynı taksiye binmesi iddiayı güçlendirmişti.Ünlü oyuncu daha sonrakonuk olduğu Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk’un “Ciddiyetten Uzak” isimli programında özel hayatında yeni bir heyecan yaşadığını itiraf etti. Öte yandan Rıza Kocaoğlu’nun yeni sevgilisi Zeynep Bastık ile önceki yaz aşk yaşadığı Hande Subaşı arkadaş çıktı.

Hande Subaşı’nın, sosyal medyadan takip ettiği şarkıcı Zeynep Bastık’la bir buçuk yıl önce çektirdiği ve altına “Paylaşılamıyordu” notunu yazdığı fotoğrafı hâlâ sayfasında tutması ise dikkat çekti. Birsen ALTUNTAŞbirsenaltuntas76@gmail.com 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin