Reynmen’in yeni aşkını hırka ele verdi

Ünlü YouTuber’ın özel hayatı da merak konusu oldu.

Reynmen’in yeni aşkını hırka ele verdi

Son yıllarda herkes gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni Reynmen’i konuşuyor, şarkıları milyonlarca kez izleniyor, reklamcılar onun peşinden koşturuyor.Ünlü YouTuber’ın özel hayatı da merak konusu… Daha önce oyuncu Bahar Şahin ile aşk yaşayan Reynmen’in gönlünü yine bir oyuncuya kaptırdığı öne sürüldü.Reynmen’in Yasak Elma dizisinde Talat Bulut’un hayat verdiği Halit Argun’un küçük kızı Lila rolüyle ünlenen Ayşegül Çınar ile yakınlaştığı iddia edildi. Çınar’ın Reynmen ile yakınlığını fanlarının paylaştığı video ortaya çıkardı.

tv100'de ekrana gelen 'Magazin Hattı' programının özel haberine göre; Göktürk’teki evinin bahçesinde şarkı söyleyen Reynmen’in yanındaki salıncakta sallanan genç kızın Ayşegül Çınar olduğu öğrenildi. Reynmen ile Göktürk’te bir kafede de beraber görülen Çınar’ın üzerindeki aynı hırkayla yaptığı paylaşım da fanların gözünden kaçmadı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Yandı yüreğim...  @reynmen @sizofreyn #reynmen #reynmenmusic #reynmenşarkı #reynmenmusic #reynmenfan25 R E Y N M E N  (@reynglow)'in paylaştığı bir gönderi (25 Tem, 2019, 5:37ös PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin