RedHack bu kez Berkin Elvan için hack'ledi, bu mesajı bıraktı!

Kızıl hacker grubu mobese.com.tr sitesine operasyon düzenledi.

RedHack bu kez Berkin Elvan için hack'ledi, bu mesajı bıraktı!

Hacker grubu RedHack, Gezi olayları sırasında polis tarafından atılan gaz kapsülünün başına isabet etmesi üzerine 269 gün boyunca komada kaldıktan sonra 14 yaşında hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın vurulma görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından mobese.com.tr'yi hackl'edi.Mobese.com.tr'ye girenler RedHack'in şu mesajıyla karşılaştı:“#BerkinElvanDosyasiNeredeDevlet failini bulmak istediği her olayda kullandığı, hatta Reyhanlı katliamında iktidar eliyle sözde “Fail”ler yaratırken bile aralıksız çalışan mobeseler söz konusu devlet katliamları olduğunda bir anda bozulur ve bir daha calışmazlar.

Yüz tanıma vs..bir çok teknolojik desteğe sahip olduğu bilinen bu sistem halk katledilirken bir türlü gör(e)mez.

Görmek zorunda kalsa bile Katillerin bulunmasını sağlayamaz!!!

Bu sistem devletin halkına karşı kullandığı bir hedef saptama silahı olsa da, bazen iktidarın istemediği görüntüler çektiği gibi, protesto eylemlerinde katledilen yaralanan bir çok yoldaşımız bu kayıtlarda mevcuttur.O kayıtlar nerede?

Neden Bulunamıyor ?Bunun cevabı devlet ve sermayenin kirli ilişkileridir.Gördüğü bildiği halde görmezlikten gelen şirket sahipleri gerçekleri halktan saklayarak sizde bu suçun ortağısınız.

İstediğiniz kadar dosya saklayın Mobeseleri istediğiniz kadar bozun, tetikçilerinizi istediğiniz kadar koruyun kollayın sonuç yinede değişmeyecek. Açmak zorunda kaldığınız davalarda aklaNamayacak, yok saydığınız zulmünüzü örtemeyeceksiniz.

Er yada geç tüm dosyaları bulacağız.Bu ülkenin, bu halkın geleceğini hiçe sayanlardan sorulacak hesabımız;

Çocuklarımıza kıyan cellatlar ve onlara emir verenler ile görülecek davamız var bizim.Suçlu olan bir tek kişi yada sadece eli silah tutanlar değildir. Hastalıklı beyinleri ile meydanlarda anaları yuhalatan alçaklar kadar;

yuhalayan kitleler, katillerin “insani” duygularını görebilen iktidar borazancıları, aydın kimliği takıp karanlığa bakanlar;

Sizlerde unutmayın

En az diktatör bozuntusu kadar suçlusunuz.

Elbet bir gün sizde bu halkın huzurunda Halkın Adaletine hesap vereceksiniz.Bizler RedHack militanları;

Bu günün çocuklarının yaşayamadıklarını, yarının çocuklarına ulaştırmaya kararlıyız.

Emri Roboski’de katledilen çocuklarımızdan, doğusundan batısına küçücük yürekleriyle kocaman sevdalara tutulmuş fidanlarımızdan alıyoruz.Adaletin sağlanacağı o büyük güne varıncaya değin;

Gerek sanalda gerek reelde hak edenin HACKini vermeye devam edecek, Devlet zırhı ile işlediğiniz tüm suçların hesabını tek tek soracağız.

Sizlerin aksine biz dosyalarınızı yok etmeye çalışmayacak, noktasına, virgülüne dokunmadan önünüze koyacağız.Sözümüz var yoldaşlarımıza, bu dava divana kalmayacak.Emri #Berkin #Ceylan #İbrahim #Uğur #Mustafa´lar verdi, biz uygulayacağız!Madem sonsuza kadar yaşamayacağız, o vakit istediğimiz gibi yaşayacağız…” 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin