Rasim Ozan Kütahyalı ekranlara mı dönüyor?

Skandal sözleri sonrası Beyaz TV ve Sabah Gazetesi'nden kovulan Rasim Ozan Kütahyalı'nın paylaşımı Boşnakları ayaklandırdı.

Google Haberlere Abone ol
Rasim Ozan Kütahyalı ekranlara mı dönüyor?

Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz yıl Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında kendisine yapılan şakayı "kusturmalı Boşnak saksosu"olarak nitelendirerek bir skandala imza atmıştı. Kütahyalı'nın ırkçı ve belden aşağı bu ifadesi, başta Boşnaklar olmak üzere toplumun büyük tepkisine neden oldu. Kütahyalı, sarf ettiği skandal sözler sonrası yorumculuk yaptığı Beyaz TV ve köşe yazarlığı yaptığı Sabah gazetesindeki görevlerine son verilmişti.Kütahyalı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yayınladığı videoda tekrar ekranlara dönebileceğinin sinyalini verdi. Kütahyalı'nın bu sözlerine Boşnaklar tepki gösterdi. Boşnaklardan yapılan açıklamada, "Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı, sevenlerine video yapmış. Ekranlara dönebileceğini söylemiş. Boşnak camiası olarak bu şahsiyeti ekranlarda görmek istemiyoruz" denildi.  
Boşnaklara Hakaret Eden Rasim Ozan Kütahyalı Sevenlerine video yapmış. Ekranlara dönebileceğini söylemiş.Boşnak camiası olarak bu şahsiyeti ekranlarda görmek istemiyoruzhttps://t.co/j31Og3BwG7 @RT_Erdogan @kilicdarogluk @dbdevletbahceli


— Boşnaklar (@Bosnaklar_bosna) 24 Eylül 2018
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin