Rafet El Roman: Benim için cinsellik her şey!

Ünlü şarkıcı, Posta Gazetesi'ne röportaj verdi.

Rafet El Roman: Benim için cinsellik her şey!

Türk Pop Müziği'nin önemli isimlerinden Rafet El Roman, Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'ın sorularını cevapladı.Tuğba Altıntop ile evliliğinden Şevval ve Su adında iki kızı; Yeşim Eryıldırım ile evliliğinden Edvan adında bir oğlu olan ünlü şarkıcı, "Bir kadını sonsuza kadar sevemem. Cinsellik yoksa o ilişkide durmam. Fantezilerim geniştir" şeklinde konuştu.Canan DANYILDIZ / POSTARafet El Roman: Boşandıktan sonra 20 kadınla birlikte oldumSEKS YOKSA İLİŞKİ YAŞAMAM“Yeni başlangıçları seviyorum” diyorsunuz hangi kadın size güvenir ki?

Hiçbir kadını sonsuza kadar sevemem! Daha güzelini görünce, yön değiştiririm. Sadece fiziki güzellikten söz etmiyorum. Mesela aşırı kıskançlık beni bitme noktasına getirir.Pahalı hediyeler alır mısınız?

Özel günlerde. Ama araba, ev gibi pahalı şeyler almam. Cimri değil, tutumluyum.Hep genç kadınları mı tercih ediyorsunuz? Hayatınızda şu an aşk var mı?

Valla ben yaşıtım ya da yaşça benden büyük bir kadına aşık olmayı istiyorum. Keşke olsam ama daha olmadı. Şu an yeni bir aşk yok. Her şeyi sınırsız yaşamak istedim, yaşadım.50 yaş üstü kadınlardan size mesaj yağacak!

Valla keşke olsa. Hepsine kapım açık.Ya seks? Bu yaşta da ilk yıllardaki gibi önemli mi?

Benim için cinsellik her şey! Tamam duygusal bir adamım ama ten uyuşmazsa, seks olmazsa o ilişkide hiç durmam! Beni tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem.Nerede o duygusal Rafet El Roman?

Çok romantiğim, çok duygusalım. Günün her anını o kadınla yaşamayı severim. Ama cinselliği uymuyorsa her şey biter.Fantezileriniz geniş midir? Tek eşli misinizdir?

İnanılmaz geniştir! Evet tek eşliyim. Birini sevdim mi gözüm kimseyi görmez. Ama sevmediysem, yüz kişiye bakarım.Röportajın tamamını BURADAN okuyabilirsiniz.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin