Popstar Mehtap’tan taciz itirafı: Abim dediğim...

'Popstar' yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, YouTube üzerinden yayınlanan Katarsis programında yıllar önce en yakın akrabasının tacizine uğradığını ve korktuğu için bunu kimseye söyleyemediğini itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Popstar Mehtap’tan taciz itirafı: Abim dediğim...

PopStar yarışmasıyla bir dönemin tanınan isimlerinden Mehtap Yılmaz, YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programına konuk oldu. Yıllar önce tacize uğrayan Mehtap Yılmaz şoke etti.

Çocukluğundan bu yaşına kadar yaşadıklarını anlatan Yılmaz, ilk kez yaşadığı bir tacizi de anlattı.

Yılmaz, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Daha çok küçükken, evimize gelen çok yakınım olan, abi dediğim biri tarafından tacize uğradım. Nasıl anlatacaksın geldi beni elledi diye… Bunu kimseye söyleyemedim. Çünkü bana inanmazlardı. O yüzden akrabalarımla görüşmüyorum. Annem hasta, kardeşim var. Aileme bakmam lazım. Zaten okuyamayacağımı da biliyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu.

İlk pavyonda çalışmaya başladığımda ürkek bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede. O günlerden bugünlere geldim. Ben ailemi hep bu sektörden uzak tuttum. Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu. Erkek kardeşim doktor oldu. 'Ablası pavyonda çalışıyor' demesinler, o da mahcup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde görünce gözyaşlarımı tutamadım. Bunu ben yaptım diye…"

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin