Pinhani'den Kavak Yelleri sürprizi

Pinhani ve Kavak Yelleri dizisi oyuncularının yer aldığı bir klip hazırlandı. Kavak Yelleri dizisinin müziklerini yapan Pinhani'nin yeni Kavak Yelleri klibi sosyal medyada gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol
Pinhani'den Kavak Yelleri sürprizi

Efsane gençlik dizisi Kavak Yelleri, Pinhani'nin klibi ile sosyal medyada gündem oldu.

Pinhani, müziklerini yaptığı eski dizi Kavak Yelleri için, içinde Kavak Yelleri oyuncularının da olduğu 'Dön Bak Dünyaya' isimli klibiyle olay oldu.

Klipte eski dizi Kavak Yelleri'nin ünlü oyuncuları Aslı Enver, Pelin Karahan, Ceren Moray ve İbrahim Kendirci yer aldı.

İşte o klip:

Pinhani kliple ilgili şu açıklamayı yaptı:

"2007'de başlayıp 2011'de sona eren 'Kavak Yelleri', oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir 'iş'imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar."

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin