Pınar Altuğ'dan Kıraç'a tepki!

Ünlü oyuncu, önceki gün Nişantaşı’nda objektife yansıdı.

Google Haberlere Abone ol
Pınar Altuğ'dan Kıraç'a tepki!

Bir güzellik merkezinde cilt bakımı yaptıran ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.Oyuncu, Kıraç’ın “Şehir kadınları çocuk bakamaz” sözlerinin hatırlatılması üzerine “Ne denir ki! Allah akıl fikir versin” yorumunda bulundu.İşte; Kıraç'ın POSTA gazetesine verdiği röportajdan kesitler;Kadınların sanıldığı gibi duygusal olmadığı konusunda netim. Boşanmalara bakınca bile bunu görebilirsiniz. Boşanan kadın üç ayda topluyor kendini, boşanan adam darmaduman oluyor.

Sen artık gömlek ütüleyen, yemek yapan kadın var mı zannediyorsun? Onların hepsi geçmişte kaldı. Onlar gariban kadınlardı. Eski, zavallı kadınlardı. Şimdi kadınlar öyle değil maalesef. Değilse, o zaman ‘gömlek ütüleyen, çocuğa bakan kadın’ metaforunu kadınlar işlerine geldiği gibi kullanmasın.

Kendileriyle ilgili bir yorum yapıldığında hemen başlıyorlar: “Kadın temizlik mi yapsın, çocuğa mı baksın, yemek mi yapsın?” demeye. Çocuklara yabancı dadılar bakıyor. Hafta sonu kahvaltıcılar tıklım tıklım. Şehirli kadın çocuk bakmayı geçtim, evde kahvaltı bile hazırlamıyor. Bu algı yanlış. Bu yanlış algıyı parçalamak lazım.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin