Pınar Altuğ yorumu tepki çekmişti... Cenk Eren: Ne yobazlığım kaldı ne rezilliğim!

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, oyuncu Pınar Altuğ Atacan'ın paylaştığı bir fotoğrafa yaptığı 'mini etek' yorumuyla tepki çekmişti. Eren, o yorumuyla ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Pınar Altuğ yorumu tepki çekmişti... Cenk Eren: Ne yobazlığım kaldı ne rezilliğim!

Ünlü şarkıcı Cen Eren, Hürriyet Gazetesi'nden Tülay Demir'in sorularını yanıtladı.

Cenk Eren, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan'ın kişisel Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa yaptığı "Yok kardeşim, kadının dolabında uzun etek yok" yorumuyla tepki çekmişti. Eren, Tülay Demir'e verdiği röportajda, bu konu hakkında da açıklama yaptı.

Eren, şunları söyledi:

  • Çok eski, 16-17 yaşlarındaki bir fotoğrafını paylaşmış Instagram’da. Ben de altına “Yok kardeşim, kadının dolabında uzun eteği yok” yazdım. Mesajın devamına gülücükler, kalpler, öpücükler koydum. Şaka yapıyorum ya... Bunu magazin siteleri aldı, yanındaki öpücükleri, gülücükleri kaldırdı, “Dolabında uzun etek yok” kısmını verdi.
  • Sonrası benim ne yobazlığım kaldı ne rezilliğim. Pınar bir taraftan açıklama yapıyor, ben bir taraftan ama dinletemiyoruz ki derdimizi.
  • Ben yorumu yazdıktan sonra Pınar telefon açtı, “Ne manyaksın” dedi gülerek hatta. Ama aradan 10 dakika geçti, sosyal medyada kıyamet kopuyor. Ama durduramadık insanları. Sonunda dedim ki “Pınar yandım. Sen mini eteğini giy de konsere gel bari”... (Gülüyor) Bu da linçlerimden biri olarak tarihe geçti.

Röportajı okumak için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin