Pastel Film CEO'sunun yeni proje heyecanı

Sektörün en genç temsilcilerinden olan Pastel Film CEO’su Efe İrvül, "Hem konvansiyonel televizyonlar için hem de dijital platformlar için hazırlıklarımız var. Bizi çok heyecanlandıran bu projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Pastel Film CEO'sunun yeni proje heyecanı

Sektörün en genç temsilcilerinden olan Pastel Film CEO’su Efe İrvül, yapım şirketlerinin mevcut durumunu ve yani projeleri MAG okurları ile paylaştı.

Özellikle gençlerin ilgisi ile dijital platformlarda dizi ve film izleyen yeni bir kitle ile karşı karşıya olduklarını belirten Efe İrvül, “Hem konvansiyonel televizyonlar için hem de dijital platformlar için hazırlıklarımız var. Bizi çok heyecanlandıran bu projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum. Pastel Film olarak, dijital dünyada yerimizi almak için hazırlık yapıyoruz” dedi. Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi değişmelerin yaşandığın belirten genç CEO, başarılı yapımlar içinse şunları söyledi: “Bence bir hikayeyi en iyi anlatmanın yolu, gerçek ve derinlikli karakterler yaratabilmekten geçiyor.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin