Özgü Namal, çocuklarına acı haberi veremedi

Geçtiğimiz gün uzun yıllardır birlikte olduğu eşi Serdar Oral'ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, çocukları Nefes ve Elem Su'ya babalarının vefat haberini veremedi.

Google Haberlere Abone ol
Özgü Namal, çocuklarına acı haberi veremedi

Serdar Oral, önceki gün Beykoz'daki Abdülvehhab Evvab Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı'na defnedildi. Büyük acı yaşayan Özgü Namal, koronavirüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye, iki çocuğu dolayısıyla katılamadı. Özgü Namal, mezarlığa "Biricik eşim ve babamız" yazılı bir çiçek gönderdi.

KENDİNİ EVE KAPATTI

41 yaşındaki Özgü Namal, 5 yaşındaki Nefes ve 3 yaşındaki Elem Su'ya babalarının hayatını kaybettiğini açıklayamadı. Uçankuş'ta yayınlanan habere göre zor günler geçiren oyuncu kendisini eve kapattı.

Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, iki çocuğuna babalarının vefat ettiğini söyleyemedi

ÖLÜMÜ KOMŞULARINI DA ÜZDÜ

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümü, akrabalarını olduğu kadar yaşadığı mahalledeki komşularını da üzmüştü. Muhtar Halil Demir, Oral'ın çok yardımsever olduğunu söyleyerek, "Mahallede birçok insana yardımcı oldu. Zaman zaman bize sorardı yardım edilecek birileri var mı diye" ifadelerini kullanmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin