Özgecan'ın babası Mehmet Aslan'dan Nihat Doğan'a sert tepki!

Nihat Doğan, Mehmet Aslan ile fotoğrafını sosyal medya hesabına yüklemişti.

Özgecan'ın babası Mehmet Aslan'dan Nihat Doğan'a sert tepki!

Nihat Doğan, vahşice katledilen Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından söylediği sözlerle büyük tepki almıştı. Türkücü dün Özgecan'ın babası Mehmet Aslan ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını, sosyal medya hesabına yüklemiş, altına da not paylaşmıştı. Mehmet Aslan'dan Nihat Doğan'a sert tepki geldi.Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015'te bindiği minibüsün şoförü tarafından katledilen Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından Twitter'da bir paylaştığı ''Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın'' mesajı nedeniyle tepki çeken Nihat Doğan, Özgecan'ın babası Mehmet Aslan ile bir fotoğraf paylaşmıştı.

Nihat Doğan'ın Instagram'dan paylaştığı notu şöyle:''Karşımda oturan, 'Bunca sapığın kol gezdiği sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin' minvalinde Ahu Sungur adlı bayana cevaben attığım tweetimi, kışın ortasında mini etek giymediği halde onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin babası her zaman konuştuğum evine gittiğim Survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce gönüllü Mehmet Aslan abimdir.Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen fakat bizden olmayan 'Zulüm 1453 te başladı' diyen, mankurt, hakk düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın...Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir ben de onların evladıyım… Buradan size ekmek çıkmaz.Ayrıca konuşmak her kişinin, hak konuşmak er kişinin işidir, ben hak konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim hak konuşmamla… Dönen dönsün ben dönmezem yolundan haydi şimdi başka kapıya… #ÖzgecanAslan''

'Şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu...'Bu buluşmanın ardından sosyal medyadan Mehmet Aslan'a tepki dolu mesajlar dikkat çekti.

Buluşmadan bir gün sonra ise Mehmet Aslan Facebook hesabından bir mesaj paylaştı.Nihat Doğan'ı çok sert sözlerle eleştiren Mehmet Aslan, "Nihat Doğan'ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum." mesajını paylaştı.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin