Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı

Eski eşi Feyza Aktan, Özcan Deniz'e tokat atarak, üstünü başını parçaladı. Çekişmeli boşanan Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in küçük bir oğulları var.

Google Haberlere Abone ol
Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı

Özcan Deniz ile olaylı şekilde ayrıldığı eşi Feyza Aktan ile yaka paça birbirlerine girdiler.

Magazin gündemine oturan Özcan Deniz'e atılan tokat, eski eşi Feyza Aktan'dan geldi.

Son dönemde oyuncuğu şarkıcılığının önüne geçen Özcan Deniz, çocuğunu görmek için gittiği eski eşinin evinde tartışma yaşadı. Tartışma sırasında eski eşi Feyza Aktan'dan tokat yiyen Özcan Deniz'in üstü başı da parçalandı.

Feyza Aktan ise kendini ve çocuğunu korumak zorunda kaldığını anlattı.

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı

Olayla ilgili şikayetçi olan şarkıcı Özcan Deniz'in ihbarı sonrası soruşturma başlatıldı. İşte Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında çıkan kavganın ayrıntıları...

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, eski eşinden dayak yedi. Olay 15 Eylül günü yaşandı. Özcan Deniz, boşandığı eşi Feyza Aktan'dan olan çocuğu Kuzey Deniz'in okulundan arandı. Okul müdürü, ünlü şarkıcıya oğlunun okula gelmediğini söyledi. Bunun üzerine eski eşinin evine giderek oğlunu görmek isteyen Özcan Deniz, oğlunun halen pijamalarla olduğunu gördü. İkili arasında tartışma yaşandı.

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı - Resim : 2

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan darp

İddiaya göre, Özcan Deniz'in oğlu babasına gelmek istediğinde ise Feyza Aktan öfke patlaması yaşadı. Önce eski eşine tokat atan genç kadın, ardından Deniz'in kıyafetlerini parçaladı.

Evden çıkarak kendisine gelmek isteyen oğlunu ise kolundan tutarak çektiği sırada yine iddiaya göre küçük çocuk kafasını kapıya çarptı. Bunun üzerine polis merkezine giderek şikayetçi olan Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile tartıştıklarını kendisini darp ettiğini ve ablası Eda Aktan'ın da kendisine hakaret ettiğini ileri sürdü.

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı - Resim : 3

Feyza Aktan: Okula götürme günü Özcan Deniz'deydi

Olayla ilgili ifadesine başvurulan Feyza Aktan, Özcan Deniz'in eve gelerek kendisine çocuğu neden okula götürmediğini sorduğunu, kendisinin de, "Bugün senin görüş günün, sana sabah mesaj attım neden cevap vermedin? Okula bugün senin götürmen gerekiyor" diyerek durumu anlattığını, bunun üzerine Özcan Deniz'in saldırgan tavırlar sergilediğini ifade etti.

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı - Resim : 4

'Kendimi korumak için tokat attım'

Kendisini ve oğlunu korumak için Deniz'e tokat attığını kabul eden Aktan, ablası Eda Aktan'ın da duruma şahit olduğunu anlattı. Eda Aktan da sinirle Özcan Deniz'e bağırdığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (Sabah)

 Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'dan tokat! Kıyafetlerini parçaladı - Resim : 5

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin