Özcan Deniz'den Fahriye Evcen'li fotoğrafa açıklama!

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran fotoğrafa Özcan Deniz cephesinden açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Özcan Deniz'den Fahriye Evcen'li fotoğrafa açıklama!

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, önceki gün 4 yıllık eski aşkı Fahriye Evcen ile fotoğrafını kişisel Twitter hesabından paylaştı. Kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran fotoğrafa Özcan Deniz cephesinden açıklama geldi.Özcan Deniz'in kişisel Twitter hesabından Burak Özçivit ile evli olan ve bebek bekleyen eski sevgilisi Fahriye Evcen'le rol aldığı 'Evim Sensin' filmden bir fotoğraf paylaşıldı.Kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran fotoğrafı Özcan Deniz'in değil sosyal medya hesaplarını yöneten ajansın paylaştığı öğrenildi.'İçerikler ajansımız tarafından yapılmaktadır'Konu hakkında açıklama yapan ajans, "Özcan Deniz'in Instagram hesabı dışındaki sosyal medya hesapları ajansımız tarafından profesyonel bir iş anlayışı ile yönetilmektedir. Bu hesaplarda Özcan Deniz'in yer aldığı ve adı geçtiği dizi, film, müzik ve diğer projelerinden üretilen içeriklerin düzenli ve periyodik aralıklarla paylaşımı ajansımız tarafından yapılmaktadır." dedi.
Kamuoyuna duyurulur.. #ÖzcanDeniz pic.twitter.com/iaIyA4Queu


— Gizli Medya (@GMedya) 1 Aralık 2018


Sosyal medyada olay olduÖzcan Deniz'in kafa karıştıran fotoğrafının altına, "Bu iyi olmadı, kıyamet kopabilir", "Kıyamet is coming...", "Film bittikten sonra ayrılmanız çok üzücüydü", "Akşam eve girebilirsin inşallah abi?", "Buralar karışacak", "O ev yandı bitti kül oldu ama yine de sen bilirsin abi", "İkiniz de evlisiniz. Niye böyle bir paylaşım yaptın şimdi?" gibi yorumlar yapılmıştı.
#EvimSensin filmden bir #tbt (2012) https://t.co/iOGXLoGeXY pic.twitter.com/2M24LP05v9


— Özcan Deniz (@OzcanDeniz) 29 Kasım 2018


Bir dönemin gözde aşıklarıydıÖzcan Deniz ve Fahriye Evcen 2012 yılında, "Evim Sensin" adlı filmde başrolü paylaşmışlardı. Çift, filmin vizyona girmesinden kısa bir süre sonra 4 yıllık ilişkisini noktaladı.Özcan Deniz'den Fahriye Evcen'li paylaşım!


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin