Özcan Deniz İranlı modacıya aşkını ilan etti: 'Tam 'kaybettim' dendiği an bulunansın'

Eski eşi Feyza Aktan’la davalık olan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, aşkı 26 yaşındaki İranlı modacı Samar Dadgar'da buldu. Deniz aşkını sosyal medyadan ilan etti.

Google Haberlere Abone ol
Özcan Deniz İranlı modacıya aşkını ilan etti: 'Tam 'kaybettim' dendiği an bulunansın'

Son dönemde eski eşi Feyza Aktan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen 49 yaşındaki Özcan Deniz, İranlı modacı Samar Dadgar'ın paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu.

Sosyal medya hesabında ilanıaşkta bulunan Özcan Deniz, şu ifadeleri kullandı:

"Tam 'kaybettim' dendiği an bulunansın. Vicdansın, baharsın, denizsin, kumsalsın… Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın… İyi ki de 'inatsın', sabırsın. Onca 'yok'luğa sahipleri arasında nadide bir 'var'sın…"

SAMAR DADGAR YANIT VERDİ

İranlı modacı Samar Dadgar'dan ise Özcan Deniz'e yanı gecikmedi. Dangar, sevgilisine şöyle karşılık verdi:

"Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan, ondan çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkansız diye bir şey olmadığını gösteren, benim değerlim, gözyaşlarımın da gamzemin de kahkahalarımın da en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Sen benim ömrümsün, sen bana can oldun. Ben de canımın değerini bileceğim. İyi ki varsın benim yârim…"

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin