Özcan Deniz diziden çıkarılacak mı?

Star TV'de ekran macerasına başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz'in şiddet iddialarının ardından diziden çıkarılıp çıkarılmayacağı merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
Özcan Deniz diziden çıkarılacak mı?

Yakında Star TV'de ekran macerasına başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan skandal suçlamalar yöneltti.

Özcan Deniz eski eşine şiddet uygulamakla suçlanırken, ünlü ismin diziden çıkarıp çıkarılamayacağı merak konusu oldu.

Sabah Yazarı Mevlüt Tezel bu soruyu bugünkü köşesine böyle taşıdı:

Özcan Deniz diziden çıkarılacak mı?

Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Dilekçede şöyle yazıyor:
"Beni aldattığı için evi terk ettim. Evime gelip boğazıma yapıştı, tokatlar attı, kafama vurdu. Hamileydim, karnımın üstüne gelecek şekilde beni yere itti. Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm dedi."


Ve bu açıklamanın ardından Özcan Deniz hakkında iki ay uzaklaştırma kararı çıkarıldı.


Özcan Deniz ise hakkında yapılan suçlamaları yalanladı. "Kadının beyanı esastır" diyorsak, Deniz, hakkında yapılan suçlamaların asılsız olduğunu ispatlamalı.


Eğer ispatlayamıyorsa Özcan Deniz, çekimi devam eden dizi, film, reklam vs. rol aldığı ya da yakın gelecekte yer alacağı tüm projelerden ayrılmalı. Tıpkı eşine şiddet uygulayan Johnny Depp ya da sevgilisine şiddet uygulayan Ozan Güven gibi Özcan Deniz'in de rol aldığı projelerden çıkarılması gerekiyor.

Yazının tamamını okumak için tıklayınız.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin