Ozan Güven'den flaş açıklama!

Deniz Bulutsuz'un 'Kasten öldürmeye teşebbüs', 'Hürriyetten yoksun bırakma' ve 'Hakaret' suçlarından şikayet ettiği erkek arkadaşı Ozan Güven, yaptığı açıklamada "Değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Ozan Güven'den flaş açıklama!

Deniz Bulutsuz’un ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Hürriyetten yoksun bırakma’ ve ‘Hakaret’ suçlarından şikayet ettiği erkek arkadaşı ünlü oyuncu Ozan Güven, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Ozan Güven, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Kamuoyunun dikkatine sunulur,

Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren talihsiz olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımın bilinmesini isterim.

Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğum bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır. Şiddet hiçbir vicdanda aklanamaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun, kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder.

Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim.

Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin.

Saygılarımla,
Ozan Güven"

OZAN GÜVEN DE ŞİKAYETÇİ OLDU

Deniz Bulutsuz’un şikayet ettiği erkek arkadaşı Ozan Güven de savcılıkta verdiği ifadenin ardından şikayetçi oldu.

“Bu olay kendisiyle görüşmeyi kabul etmediğim için bana kurulan bir komplodan ibarettir” diyen Ozan Güven, Bulutsuz’un ‘iftira’, ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘darp’ suçlarından cezalandırılmasını istedi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ozan Güven (@ozan.guven)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin